Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Végbélben szoktam mérni az...

Végbélben szoktam mérni az ébredési hőt, átlagban 37 fok. Itt mérve magasabb mint hüvelyben?

Figyelt kérdés
Azért mérem itt, mert nem akarok semmi fertőzés forrást bevinni a hüvelyembe.

2012. márc. 28. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:

MIért nem méred szájban, szerintem ott a legkényelmesebb. :o)

Nyelv alatt középen.


Na egyébként a végbélben 3 percig kell mérni, a másik két helyen pedig 5-5 perc.

Nem tudom, a ciklusod melyik részén kezdted mérni, de ha épp az ovun túl, akkor a 37 még reális is lehet.


Ja, és nagyon fontos, hogy analóg hőmérőt használj, ne digitálisat!

2012. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Végbélből fél fokot le kell számolni!

A kisgyerekeknél is így kell eljárni!

Abszolút semmi baja nem lesz a hüvelyednek!Nagyon sokan mérik ott!Megmosod este a hőmérőt,bele teszted a tokjába és kész!

2012. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
JEEEEEEEZUSOM!
2012. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ovu előtti héten kezdtem mérni, eddig 37 volt, ma reggel 36,5. Analóg hőmérővel mérem.

Ja meg azért sem szeretném szájban, mert a reggeli szájból kilógó hőmérő elég görcsösnek tűnik, a párom mellett fekve. Nem szeretném a "mindenáron gyereket akarok" érzést felkelteni. Jó ez így, nekem nem kényelmetlen.

2012. márc. 28. 10:19
 5/10 anonim ***** válasza:
A fenekedben nem ciki, csak a szádban? És közben a párod melletted fekszik? Fúúú. eddig a kérdés nem tűnt bizarrnak, de már kezd....
2012. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem, ugyanis paplan van rajtunk. És a mozdulatból semmit nem lát ami a lényeg, a kilógó lázmérőből annál többet. Mint írtam, egy reggeli szex elég kiábrándító azután hogy látja, hogy megmértem a hőmet és utána gyerünk fogjunk neki.

De nem is ez a kérdés lényege. Megköszönném ha az válaszolna aki magára a kérdésre tudna.

2012. márc. 28. 11:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha mindig ott méred, és ugyanakkor és ugyanannyi ideig, akkor szépen ki fog rajzolódni a görbéd. Itt nincsenek "fix értékek", hogy ennyinek KELL lennie a hődnek, a relatív emelkedés számít. Szóval ha így "esik jól", akkor csináld csak így.

(Bár az nekem sem világos, hogy akkor most a férjed előtt titkolod, hogy hőmérőzöl?)

első

2012. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Jezusom.
2012. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem titkolom előtte, dehogyis, ő is szeretné. Ahogy olvastam, itt valaki gyertyaállásba vágja magát aktus után, valaki hasra fekszik, szóval én nem akarok ilyen manővereket csinálni, mert illúzióromboló. Szerintem. Ha másnak jólesik akkor meg csinálja.


Jézusos-nak üzenem, befejezheti:)

2012. márc. 29. 11:26
 10/10 anonim válasza:

Bár már régi a kérdés, de én most futottam bele.

Én is a végbélben mérem, mivel ezt kérte a nőgyógyászom. Rég óta szeretnék gyereket és nem akarom, hogy ilyenen múljon. Pontosan végrehajtom, amit kért. Ő erre esküszik.

Kérdező: igen magasabb, de nem az a lényeg, hanem hogy meg van -e az emelkedés, leesés.

2012. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!