Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hüvelyben és a végbélben...

A hüvelyben és a végbélben olyan érzésem van, mintha kis légbuborékok lennének. Mitől van ez? A baba mozgása közben érzem. Elég furi érzés.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem ilyesmi érzésem akkor van, mikor üti a baba a méhszájamat:)) Elég kellemetlen tud lenni néha.

Hányadik hétban vagy?

Boldog Babavárást!

2009. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

27.héten vagyunk.

Ettől nem nyílhat ki a méhszáj-?

Milyen sűrűn érzed?

Mert én elég sűrűn..bár azt mondtaa doki h nagyon lent van,fejjel lefelé:(

Hány hetes vagy?

2009. ápr. 1. 10:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én 23 hetes vagyok és ugyanezt érzem már kb. 2 hete. Éppen meg akartam itt kérdezni mi lehet ez, csak megelőztél. Én érzek olyat is mintha jönne a hüvelyemből valami vagy mintha bepisilnék, de persze mégsem. Ma megyek a dokimhoz és meg fogom kérdezni.
2009. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

31 hetet ma töltöttem UH szerint. Elég gyakran érzem, ha olyanja van a babának:)) Az én méhszájam teljesen zárt, szóval nem hinném, hogy ennyitől kinyílhat.:)

2009. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha beszéltél a dokiddal,írnál h mit mondott?

Sajna én nem mostanába megyek,viszont nagyon érdekelne h mi ez és miért?

Köszi

2009. ápr. 1. 11:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszolónak:))
2009. ápr. 1. 11:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké mindenképp megírom.
2009. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, voltam a dokinál, megkérdeztem, és azt mondta hogy ez teljesen normális, attól van hogy a baba rugdossa a hugyhólyagot és egyéb beleket azon a tájékon.
2009. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

akkor semmi ok az aggodalomra:))

Köszönöm,h írtál!

Remélem minden rendben volt a dokinál:)

Sok boldogságot Nektek!:)

2009. ápr. 1. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!