Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! A ciklus.hu csak a...

Lányok! A ciklus.hu csak a ciklus végén húzza be a peteérést? Ez az első hőmérős hónapom, és sajnos nem is tudom egy időben mérni a hőmet, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán van e peteérésem a fogigátló abbahagyása után két hónappal.

Figyelt kérdés

A ciklus.hu átlagolása szerint 11-én kellett volna peteérésemnek lennie. Nekem semmit nem mond a görbém, és félek, hogy nem így kéne kinéznie.

Ha tudtok nekem valamit mondani, szívesen és köszönettel várom!


[link]


2009. jún. 15. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos hiányzik az eleje, de a hőd a 19. napon, 12-én megindult fölfelé. Ha fön is marad, akkor valószínűleg volt peteérésed.
2009. jún. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos el kell hogy szomorítsalak! Csak az a görbe értékelhető amikor a hő mérérse mindig ugyanabban az időben történik , minimum 4-5 óra alvás után és testnyilásban ( száj, hüvely) mérve. Ha ezek nincsenek meg akkor a görbe nem ad pontos és valós információt
2009. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló, igazat adok neked. csakhogy: én se tudom minden reggel azonos időben mérni a hőmet. Hajnalban felébredek, mert ki kell mennem vécére, és akkor mérem, mielőtt kimegyek, akár fél öt, akár fél hat van. Aztán mégis értékelhető a görbém: [link]
2009. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hát lehet nem fogom magam akkor strapálni.....úgyis csak felidegesítem magam rajta! Majd jön a gólya, ha jönni akar...... :D
2009. jún. 15. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!