Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a ciklus.hu?

Mennyire megbízható a ciklus.hu?

Figyelt kérdés
A naptárat kitöltöttem,és én április 2-ra számoltam a mensit,ciklus pedig március 30-ra! Hihetek neki? Ma 3. napja nagyon megjön érzésem van! A diagramoknak lehet hinni? Főleg a hőmérséklet érdekelne,hogy a peteérést NAGYJÁBÓL jól húzza-e be,meg hogy az alaphőt!
2012. márc. 29. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A ciklus.hu nem a legmegbízhatóbb. ez a program átlagolja a előző ciklus hosszakat és a szerint kalkulál. A peteérést nekem 7 hónap alatt egyszer sem húzta be jó helyre, meg amúgy is ezt csak utólag lehet megállapítani, hogy mikor is volt hő alapján. Az ovu teszt a hőgörbe vezetése mellé hasznos tud lenni.
2012. márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt amikor jól csinálta, de mostanában nem teljesen pontos, szóval szerintem nem lehet benne 100%-ig megbízni.
2012. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem most jól húzta be a p.é-t,az tuti,de azért nézzátek meg légyszi a görbém,felraktam kérdésbe! Amúgy köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 30. 11:08
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Így könnyebb,mint megkeresni! :)

Tegnap 36,55,ma pedig 37,1 volt a hőm! Tegnap elaludtam mérés közben arra az 5 percre,ma meg trüsszentettem egyet! Gondolom egyik sem számít!

2012. márc. 30. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Szerintem teljesen megbizhatatlan a ciklus.hu..Nekenm volt hogy pozitiv ovutesztem volt+nyak+nyitva volt a mehszajam is,es masnap szepen felment a ho..De a ciklus.hu szerint nem,es behuzta par nappal elobbre egy fokos hoingadozasra..-.-

En nagyon nem ajanlom..En ezt ajanlom: [link] Itt pl csak akkor huzza be az ovut ha teljesen a holeeses utan 3napig utana fent marad a ho..

2012. márc. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát a mensimet nem találta el! :( Én 2-ra számoltam,ciklus meg 30-ra írta! Hát ma meg is jött,és 2-a van! Köszönöm a válaszokat! :)
2012. ápr. 2. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!