Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák! Van köztete...

Kismamák, anyukák! Van köztetek olyan, aki azt gondolta, hogy meg fogja érezni mikor sikerül a baba, ahhoz képest, viszont semmit nem vett észre?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így képzeltem, meg hogy biztos annyira más érzés lesz terhesnek lenni, hogy tuti tudni fogom. Ehhez képest a szokásos ovuláció előtt 6 (!) nappal fogant meg a babám, és még a nemvárt előtti napon sem volt semmi különös tünetem, ami egyébként nem szokott lenni a menzesz előtt.

Illetve egy valami volt, de ezt nem én vettem észre, hanem párom, és csak később mondta el, hogy a mellbimbóm, illetve a bimbóudvarom picit szélesebb és sötétebb lett a nemvárt előtti héten.

2012. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én éppen így jártam. Annyira akartuk a babát, de csak nem jött. Minden hónapban voltak tüneteim (volt amikor hánytam is reggelente), aztán mindig jött a negatív teszt és a kiborulás. Aztán elegem lett és úgy voltam vele, hogy fiatal vagyok, ráérek még. Ha nem sikerül, legfeljebb örökbe fogadok pár év múlva. Következő hónapban már nem voltak tünetek, meg menstruációm se. Az egész terhesség alatt a pocakom növekedése és a gyerek mozgása volt az összes tünet.
2012. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első terhességem nem volt tervezett, meg előtte hagytam abba a fogamzásgátlót, úgyhogy nem nagyon foglalkoztam azzal, hogy nem jött meg. Viszont már 2-3 napos késésnél elkezdtem furán érezni magam. Hányinger még nem volt, az csak később csatlakozott, de valahogy az egész közérzetem más volt, úgyhogy ebből jöttem rá, hogy terhes vagyok, akkor vettem tesztet is. Ebből kifolyólag azt hittem, hogy akkor ez majd a következőnél is így lesz. De tévedtem. :) Már 1,5 hete késett, mire rávettem magam arra, hogy teszteljek, mert azért ez mégiscsak furcsa volt, mert amúgy elég pontos szokott lenni, de nem gondoltam, hogy tényleg pozitív lesz a teszt, mert annyira nem éreztem semmi különöset. De az egész első trimeszter más volt. Az elsőnél sokat voltam rosszul, hánytam, szédelegtem, a másodiknál meg csak minimális émelygés volt.
2012. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan voltam, mint a második, észre sem vettem, hogy gyereket várok, ha nem nőne a hasam, és nem mozogna a gyerek, a mai napig nem tűnne fel.

24 hkm

2012. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!