Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HA nem jön meg a mensim,...

HA nem jön meg a mensim, (csak barnázok), és a teszt negatív akkor beteg vagyok?

Figyelt kérdés

2 napja barnázok, és nem igazán akar megjönni.

Teszt negatív

A reggeli hőm 36 C

4. closti kúrán vagyok túl (ez kavarhatta meg)


Szerintetek? Menjek orvoshoz? Vagy ne foglalkozzak vele?


2012. márc. 29. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is igy jártam pont egy hete, én elmentem a dokihoz. Én is szedem a clostyt, a dokim szerint nekem az kevert be. Pedig ez a 7. clostys hónapom, de eddig semmit nem kevert be csak most, pedig én már kezdtem reménykedni!
2012. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mit mondott a doki? Mi volt a baj? Akkor kihagytad a következő kúrát?

Javaslod, hogy én is menjek?

2012. márc. 29. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj orvoshoz, mégpedig sürgősen! Így csak az idődet vesztegeted. Én is jártam így, és kár volt halogatni, már nagyon bánom! Nekem a Closty pl. úgy elvékonyította a nyh-mat, hogy meg sem tudott volna tapadni a terhesség! De a dokim nem vette észre ezt az apróságot. Ezt az endokrinológus mondta a leleteim alapján, akihez most járok. És még egy csomó mindent...
2012. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Viszont a melleim is érzékenyek. Ez is közre játszhat?
2012. márc. 29. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!