Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a Clearblue...

Mi a véleményetek a Clearblue tesztről? Szerdára nem vártam, ma csináltam egy tesztet negatív, a hőm. Fentvan 37,1-en. Mellem feszül, szagérzékenység, és fázok nagyon, pedig nincs lázam, nem vagyok beteg sem. Lehetek még babás?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 37,3-mal majd meg fagyok. Pedig nem érzem magam betegnek. Utoljára márc. 30-án volt meg. Tesztet még nem csináltam.


Legyünk babásak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én már sokféle tesztet próbáltam. A tesztgyártók belőlem éltek. Mindig nega volt. És nem is tévedett egyik se. Clearblue is volt.


De attól is függ, hogy már van-e elég hcg a vizeletedben? Lehet h. korai volt a teszt. A többi tünet babára hajaz!

2009. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol mért hőd 37,1?
2009. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fenékbe mérem ott a legpontosabb úgy tudom.
2009. máj. 1. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:
ha fenekbe mered akkor 36.6 a hod! vegyel le 5 tizedet mindig!
2009. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
valamilyen testnyílásban:száj,hüvely,végbélben végezzük. A többiből is vonjam le talán? Ezt hol olvastad?
2009. máj. 1. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!