Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint egy testhőmérséklet...

Megint egy testhőmérséklet kérdés. Megnéznétek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a nappali hő nem mérvadó, meg a délutáni, csak a reggeli.


De nem bírtam ki, és megmértem. 37.6 volt.


Soha nem volt még ilyen magas délután, ha elcsábultam. Jelenthet ez valamit?


Egyébként nem agyalok, nem görcsölök, csak elkapott a hév, de amúgy mást nem csinálok! :D


2012. márc. 29. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes volna tesztelned
2012. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, azt elfelejtettem, hogy elvileg keddre nemvárom.


Nem szeretnék ennyire hamar tesztelni.


És tényleg tisztában vagyok vele, hogy a nappali hő nem hő, de máskor is elcsábultam már, és soha nem ment fel eddig...

2012. márc. 29. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez semmit nem jelent, mert velem is volt már ilyen, hogy ennyi volt, pedig nem voltam beteg és terhes sem...

De neked drukkolok azért!

2012. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a saját tapasztalatomat tudom csak leírni,DE hangsúlyoznám előre hogy ez nem igazán mérvadó!


Még tavaly azt hittem terhes vagyok,késett a mensim meg minden bajom volt!Hallottam erről a hőmérésről és megmértem minden áldott nap reggel fél 8kor(vagy valahogy így)!Persze fent voltam már 6kor meg mikor hogy!Na lényeg hogy kb azért az ember általában ugyan azokat a teendőket végzi el!Na hát a fent említett időpontban meg mértem és folyamatosan 37 és 37.1-2 közt ingadozott!Teszteltem de negatív lett!

a hát egyik nap leesett a hőm 36.8-ra és meg is jött a mensim pár órán belül!

Szóval nekem nem volt probléma hogy nem ébredés után mértem!Gondolom annyival igen,hogy alacsonyabb lett volna ha tényleg nem mozgok semennyit,de a lényeg így is látszódott!

Szóval ha úgy érzed hogy ez jelenthet babát akkor tesztelj majd egyet!

2012. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!