Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jósteszt kérdés? Tegnap One...

Jósteszt kérdés? Tegnap One Step 10 terhességi teszttel halvány pozit teszteltem, nem várt előtt 5 nappal.

Figyelt kérdés
Ma jósteszteltem, mert elfogyott a Hcg tesztem. Teljesen erős lett, sőt, a tesztcsík erősebb is lett mint a kontrollcsík. Ez jót jelent, igaz?
2012. márc. 23. 07:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia ez jelenthet jót igen!

De ha tudsz vegyél 10-es érzékenységű tesztet és holnap tesztelj Vele!

2012. márc. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Őt olvasd el!

Tényleg nagyon csalóka a jósteszt!Legalábbis én biztos nem bíznék benne!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. márc. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ja még annyi, hogy már egyszer volt ebben a hónapban peteérésem,mert csináltam ovu teszteket. 2 peteérésegy hónapban? Lehet, persze,de ritka...
2012. márc. 23. 09:18
 4/12 anonim ***** válasza:
A jóstesztelés teljesen más, mint az ovutesztelés. Az előbbinél a reggeli első vizelet a mérvadó, az utóbbinál meg a délutáni. Úgyhogy ha a reggeli tesztelés lett pozitív, akkor az nem peteérésre utal.
2012. márc. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Inkább ne reménjkedj, sokszor csalóka a jósteszt, és annál nagyobb a csalódás. Ha nagyon kiváncsi vagy, 2 nap múlva tesztelj terhességi tesztel, az a tuti.
2012. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem bevált a jósteszt! Nemvárt előtt 1 héttel!

Halk gratula! :)

2012. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én értem félre a kérdést? Ha One Step 10-es terhességi teszttel halvány pozit teszteltél, akkor minek még jóstesztelni? És igen, ha pozi az ovuteszt is, akkor az jót jelent.

Gratulálok a babádhoz!

2012. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem érted félre a kérdést. Csak szerettem volna még tesztelni, hogy biztosabb legyek a dolgomban. Csakhogy nem volt itthon Hcg teszt, gondoltam kipróbálom az Lh teszttel a jóstesztelést. Azért sz*rakodom ennyit, mert 26-ára nem várom, s addig még van néhány nap, s türelmetlen vagyok.
2012. márc. 23. 13:10
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Remélem hogy minden rendben van!
2012. márc. 23. 13:11
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]


Újra teszteltem, ezúttal clearblue-val.

:)

2012. márc. 25. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!