Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért jobb az a terhességi...

Miért jobb az a terhességi teszt amit a kórházban adnak? Miben másabb?

Figyelt kérdés

Pozitív lett nagyon sok terhességi tesztem itthon.

Clearblue digitali, x-epil, gabriel, Lilly stb. Mindegyik pozitív lett, sőt erősödtek a tesztcsíkok. Majd a kórházban hozott a nővérke egy ottani tesztet, ami negatív lett. Reggel itthon szép pozitív, délbe véreztem, délután a kórházban pedig negatív. Plussz azt mondta az a kedves nővérke, hogy ez a tesz amit otthon csináltam nem is pozitív, merthogy nem egyforma erős a két csík! Mondtam neki, hogy az ennél halványabb "pozitív tesztem" már elmúlt 2éves.

Szóval nem értem.

(a dokim szerint az 5hetes baba felszívódott, majd most megyek kontrollra.)



2012. márc. 30. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
a kórházi tesztek abszolút nem érzékenyek. Nem tudom pontosan hányasak. Már késik a mensid gondolom, de mióta? Ha most tesztelsz valami mással, akkor pozi lesz?
2012. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Késett, a digitális clearblue pozitív lett, meg sok más is. 2 nap késé után barnáztam, majd véreztem, azért mentem ügyeletre merthogy pozitív lett a tesztem, sőt erösödött is. Amit a kórházban csináltak 2nap múlva- merthogy bennt is kellett maradnom a kórházban - negatív lett. A doki azért mondta,hogy felszívodott, mert nem görcsöltem be, nem volt darabos a vérzésem.

Ami szarul esett az az, hogy azt kaptam meg,hogy nem is voltam egyáltalán terhes és csak menstuálok. Ok ez egy nővérke volt, a dokim már értelmesebb volt és nem kérdőjelezett meg.

2012. márc. 30. 14:32
 3/5 A kérdező kommentje:
és még ami furcsa, hogy 7 napig tart nálam a mensi. Most 3 nap volt, és még most is barnázom. Gondolom ez a kórházban kapott gyógyszerektől volt, viszont ha negatív a teszt akkor ugye már nincs hcg, akkor mitől vannak még tüneteim. Remélem hogy nem kell eü-küret vagy hasonló. Egy hét múlva ugyis kiderül.
2012. márc. 30. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elkezdődhetett a terhesség, csak nem tudott megfelelően beágyazódni, ekkor vérezhettél. Ezért lett otthon még pozitív a teszted, a vérzés után a kórházban pedig már negatív. Sajnálom!
2012. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen köszi!

Remélem,hogy ki is ürültem rendesen. majd egy hét múlva kiderül.

Köszönöm,hogy válaszoltál

2012. márc. 30. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!