Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Klion-D hüvelytablettát használtam. Fog.gátló tablettát szedek. Általában megszakítással szerkezünk(nem szeretem ha kifolyik belőlem a sperma). Pár napja mégis erős folyásom van, fáj a fejem, hányingerem van, hasmenésem van, néha fáj a hasam is, hánytam is, fáradt vok, alig tudok kimászni az ágyból, és édességet kívánok.Ugye nem vagyok terhes?????
2009. jún. 15. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked aztán van időd. Szerintem arra is szakíthatnál már végre időt, hogy élvezd a szexet. Egy merő ideggörcs vagy. Szedd a tabit a többit meg hagyd a fenébe, teljesen fölösleges.


Amúgy terhes nem vagy, innen megmondom neked, csak lökött. :)

2009. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ez mind a terhesség jele. Menj el nőgyógyászhoz pár nap múlva, ha nem múlnak el a tünetek.
2009. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van:D
2009. jún. 15. 18:31
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves 2. A tabletta,és a megszakítás mellett is lehetek terhes???
2009. jún. 15. 18:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy amit leírtál, az egy több hónapos terhesség jele, gondolom az elmúlt 3 hónapban azért megjött a havid.

Nem ártana kis bioszt is tanulni. :P

2009. jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most már teljesen lesokkoltam magam. Eddig sem voltam egy nyugodt ember, de most:( Nem akarok gyereket szülni...még nem...
2009. jún. 15. 18:34
 7/13 A kérdező kommentje:
Tanultam bioszt. Utána is olvastam. És eddig mindig megjött. Nem vagyok teljesen aberrált,de a vizsgaidőszak közepén nem hiányzik nekem, hogy kiderüljön, hogy babát várok. Mellesleg azért írtam, hátha itt nálam okosabbak meg tudnak nyugtatni. Köszi, hogy teljesen hülyének nézel!
2009. jún. 15. 18:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia te magad írtaD, h. vizsgaidőszakban vagy!!! azért van hányingered(hányás) gyomorgörcs, hasmenés+fejfájás, mert gondolom sokat tanultál, és nagyon izgulsz, azért vagy fáradt mert nem aludtál egy nOrmálisat már egy jó ideje, HA RENDESEN SZEDED A TABIT, BIZTOS NEM VAGY TERHES, NE FÉLJ!!!!!

ne képzelődj, semmi nincsen NEM VAGY TERHES!!!!

bízz már egy kicsit a tabiban,(nah meg el se mentek benned!!)ha annyira nem hiszel senkinek, akkor csinálj egy tesztet, és most ne ezekkel a tünetekel foglakozz hanem koncentrálj a vizsgáidra!!!MINDEN JEL ARRA UTAL, H. VAGY:

1, MIN 3-4 HÓNAPOS TERHES VAGY(ami lehetelen hisz te írtad, h. előzőhónapban megvolt+előtte is)

2, VAGY PEDIG CSAK GÖRCSÖLSZ, IZGULSZ A VIZSGÁID MIATT, ÉS EMIATT NEM ALSZOL, EZÉRT VANNAK A TÜNETEID!!!!

NAH MOST TE DÖNSD EL HOGY AZ EGYES ESTE VAGY A KETES ESETBE TAROZOL(rá ne merd írni, h. az 1-es, mert mindjárt énis terhesenk hiszem magam!!!!!)kackackackackack:-):-):-):-):-)

2009. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem azért, de ezt tényleg magadban kellene rendben raknod, mert idegileg tönkre fogod magad tenni, meg a párod, meg a szexuális életed.
2009. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy szüld meg és add nekem!:P

Az enyém elment 10 hetesen... :(

2009. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!