Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha semmit sem...

Lehetek terhes ha semmit sem érzek és 19 napja késik? (Természetesen a próbálkozás megvan) Érdemes tesztelni már ugye, vagy csak pazarlás, ha nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Ugyan kicsit ingerültebb vagyok és nem is tudom min leszek ideges csak úgy jön, de csendben idegeskedem:)
2009. jún. 15. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
persze már érdemes!én sem érzetem akkor semmit,csak nem jött meg!drukkolok!
2009. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Óóó te 19 nap :):) Már bőven hiteles eredményt kapsz a teszttől :):) Irány tesztért :):) És addig örülj amég nincsenek tüneteid, nagyon sokan végighányják :):) Ha nincs tüneted semmit nem jelent, arányaiban véve nem sok nőnek van :):) Megy a drukk :):)
2009. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már tuti baba! Hogy bírtad eddig egyálltalán tesztelés nélkül! Még nem gratulálok azért nehogy korai legyen az öröm. Írd meg mi lett! Drukkolok!
2009. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért nem teszteltem, mert eddig mindig negatív volt és már nem nagyon merek. Múltkor is volt késés...
2009. jún. 15. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Na de biztos nem közel 3 hét. Lassan a következő menstruációdat kellene nem várnod te :):) Teszt mielőbb :):) Drukk :):)
2009. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon szurkolok neked és írd majd meg hogy mi lett az eredmény!

2009. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Negatív :S
2009. jún. 17. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!