Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőm magas, a mai tesztem...

A hőm magas, a mai tesztem halvány pozi, semmi menzis görcs, viszont barnázok! Mi lehet ez szerintetek?

Figyelt kérdés

13.DPO-n vagyok, ma lenne esedékes a menzim..


[link]


2012. ápr. 1. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat nagyon ovatosan mozogj és ha székleted lessz ne erolkodj!!!!Szorítok hogy minden oké legyen!!
2012. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha velem lenne ez, akkor szerintem felhívnám a dokimat és elmondanám neki is és majd ő megmondaná, hogy mi a teendő ilyenkor. Rábíznám magamat, de mindenképp pihennék.

Drukkolok, hogy minden jól alakuljon!

2012. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! :)

A dokim holnap rendel, mindenképp elmegyek hozzá. Szerencsére abbamaradt a barnázás, remélem, nem jön meg rendesen.. Megfogadom a tanácsotokat, fekszek, pihizek..

2012. ápr. 1. 12:22
 4/16 anonim ***** válasza:
bocsi de lehet hülye kérdés de honnan tudhatom meg hanyadik dpo-n vagyok?
2012. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kedves 13:35-ös!


Ha méred a hődet és tudod, hogy mikor volt ovulációd, akkor abból ki lehet számolni, hányadik dpo-n tartasz.

Mondok egy példát: Nekem a 14. ciklusnapomon volt a görbe és tüneteim alapján az ovulációm. Most tartok a 21. napomon, azaz 7 napja volt ovulációm, tehát a 7. DPO-n vagyok!

Remélem tudtam segíteni.

2012. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én hasonló cipőben járok... 3 napja pozitív lett a teszt, viszont tegnap is volt pár csepp halvány barna folt és ma is (leginkább a Wc papíron látszik csak). Nekem is ma kellett volna megjönni, beszéltem a dokimmal azt mondta, hogy ma még hiába megyek be a klinikára semmit nem fog látni, de szerdán reggel menjek, ha addig nem önt el a vér , mert akkor menjek azonnal........ Szorítok, hogy minden rendben legyen nálad és nálam is!
2012. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, köszönöm a válaszodat. Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz mindkettőnknél!! Ezek szerint akkor már láthat valamit??

Nekem azért több volt a barnázás, mint pár csepp.. :( Viszont ma 10-től semmi, bizakodom, hátha..

Pihizel egyébként? Vagy javasolt még valamit a dokid? Dolgozol a héten?

2012. ápr. 1. 15:42
 8/16 Erus76 ***** válasza:
Nekem is tegnap reggelre lett egy kis barnázásom és ma reggel is. A hőm fenn van, 37. Ma reggel csináltam egy tesztet, de negatív lett (25-ös). 12. DPO-on vagyok, megőrjít ez a várakozás...
2012. ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A 25-ös Gabriel nekem is negatív lett ma, a Vaterás 10-es érzékenységűn látszik egy nagyon halványka 2. csík..

Ne add fel még szerintem, amíg meg nem jön rendesen, addig van remény! Holnap újra tesztelsz? Nincs érzékenyebb teszted otthon??

2012. ápr. 1. 16:35
 10/16 anonim ***** válasza:
köszönöm annak aki elmagyarázta a dpot,most már értem.
2012. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!