Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom unjátok már de. Sokak...

Tudom unjátok már de. Sokak szerint tul magas a hőm?

Figyelt kérdés

A minimális orrfolyáson kivül semmi bajom! tényleg ilyen magas lenne? akkor nem is alakul jol a görbém eddig?

[link]


2012. márc. 28. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl magas. Mindig alacsony volt az enyém de nekem pajzsmirigy túlműködésem van, mióta szedem a gyógyszert helyreállt. Mióta akartok babát? Rendszeres a mensid?
2012. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elsővel. Nem valami biztató, lehet, hogy beteg vagy!
2012. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen rendszeres a menzim és már 2 éve szeretnénk babát de valahogy nem sikerül.nem voltam még orvosnál majd jövö honapban megyyek ha most sem jön össze!De nem értem miért magas..most hőmérözök előszőr...
2012. márc. 28. 19:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem menj el a nődokihoz és a háziorvosodhoz is. A háziorvos adhat beutalót vérvételre meg vizeletvizsgálatra és endokrinológiára is, ahol a pajzsmirigyet nézik és még hormonokat. Mondd el, hogy két éve nem jön a baba. Remélem minden rendben lesz.
2012. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen hőmérővel mikor és hol méred a hődet?

A digitálisok sokszor nem mérnek pontosan, pláne ha nem azonos időben méred, próbáld meg hagyományos analóg hőmérővel az biztos eredményt ad, ezt 4 év tapasztalatából tudom.Ettől függetlenül, lehet, hogy lappang benned valami, ha így marad érdemes utánajárni.

2012. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
analog hőmérővel mérek az a régi hagyományos és minden nap reggel 6kor hüvelyben....akkor ez nagy gáz?nem is fogja kimutatni pontossan a peteérést?akkor mi lehet a bajom?egy nagyon minimális megfázás (csak orrfolyás) is befolyásolhatja?lehet hogy most kezd csak elöjönni a megfázás rendessen?oo most megit el szomorodtam :(((((((
2012. márc. 28. 23:03
 7/9 anonim ***** válasza:
én azt tanácsolnám, hogy nyelv alatt mérd a hődet! Hüvelyben magasabb a hő, és nem biztos, hogy ugyanoda kerül mindig, nyelv alatt könnyebb szerintem. Nem olyan gázos ez pláne hogy most kezdted, azért ennek is kell idő mire kitapasztalja és megtanulja az ember. De kíváncsi volnék azért hogy alakul a továbbiakban, hacsak nem derült ki azóta, hogy beteg vagy :)
2012. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyébként nemcsak a megfázás befolyásolhatja, ha már fél órával később méred a megszokottnál is feltűnően más eredményt mutathat mint aminek nagyjából kéne lennie...ne csüggedj jön az a baba ha jönnie kell
2012. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem sosem mértem fél orával késobb max 5 perc az eltérés de még annyi se.ma már ugy ébredtem hogy eléggé fáj a torkom meg náthás vagyok..lehet hogy ettol volt magas?ma 36,9
2012. márc. 30. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!