Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Tünetek lent!

Terhes lehetek? Tünetek lent!

Figyelt kérdés

Eddig a tünetek,de nem mind egyszerre és van ami most is meg van:

mell növekedés,mellbimbó érzékenység, émelygés, étvágytalanság de enyhe kívánósság, sűrű krémes folyás, has szurka, 1-2 nap derékfájás, fáradékonyság, koncentrációs zavar, érzékenység egy egy illatra, meg jön érzés,gyengeség!


A mensimnek már meg kellett volna jönnie,de mivel szokott késni,ma volt az utolsó határideje hogy megjöjjön!

Semmi jele hogy szándékozna,így holnap tesztelek!


Vélemények?


2012. ápr. 1. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tesztelj :)! Sok szerencsét!!!
2012. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezek a jelek abszolút terhességre utalnak!Én mondjuk a teszttel várnék minimum keddig,mert azzal nem szabad kapkodni.De ha mindenképpen holnap akarsz akkor 10-es érzékenységű teszttel aznapi első vizeletből!Első baba?Mennyi ideje próbálkoztok?Drukkolok és írj mindenképp!

32 hetes kismami

2012. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sok esélyed van rá! Tesztelj!
2012. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
drukkolok,mióta várjátok?
2012. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én mindhárom gyerekemnél a szagra való érzékenységről jöttem rá, hogy terhes lehetek. Orrom, mint a rókáé...

Nekem a menstruáció előtt már pár nappal erős pozitív lett, sőt, harmadjára ebéd után teszteltem..


Ezeket a tüneteket (ha valósak), már a megváltozott hormonszint okozza, minek okán a teszt is már kimutatja, szóval holnap reggel tesztelhetsz.

2012. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Na hát ennyit a tünetekről!

Negatívat teszteltem!:(

Amúgy a 40. napon járok!Gabrielt használtam!És ez a második negatív tesztem,mert egyet már ellőttem 6 nappal ezelőtt!

A tünetek egyébként nem folyamatosak,és nem egyszerre voltak,de voltak!!!!

Nem tudom mi lehet!Majd a doki megmondja!

Azért köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 2. 06:37
 7/16 anonim ***** válasza:
szia kérdező!mizus veled?mikor mész dokihoz?hát már én se tudom mi is van mert dettó ugyan ezeket produkálom én is de már nekem is rég meg kellet volna jönnie!hő görbét nem vezeted?l.30
2012. ápr. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szia Utolsó!

Nem,nem vezetek!Még pluszba egy bosszankodnivaló nem kell!:)

Majd ma megyek időpontot kérni,szóval fogalmam sincs!

Amúgy nem érzek semmit,tegnap émelyegtem és érzékeny a mellbimbóm!Mensinek jele sincs!

És te?Mióta késik?

2012. ápr. 2. 07:21
 9/16 anonim ***** válasza:

szia veled mizus?

hát én már azt se tudom mióta is késik!ma vagyok 48 napnál!utolsó tesztet amit mertem csinálni 25-én volt!te érzed az ovut?utolsó voltam!

2012. ápr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Na csak nem mentem időpontért,most már meg várom hogy megjöjjön!Aztán majd elmegyek!

Még mindig nem jött meg és nem is érzem hogy akarna!

Fogalmam sincs hogy mit higgyek!Az a baj hogy néha azt érzem mégis ott van a baba,de szerintem ez már csak pszichés!Túl sokat olvastam már hogy sok kismamának 5-6 hetesen mutatta ki a teszt!

A gyomrom fáj 2 napja,mintha ülnének a beleimen vagy nem is tudom!Nem olyan mintha beettem volna,teljesen más!

Amúgy ezen kívül semmi!

Én most tartok a 41. napon!Na de ha ott a baba akkor miért nem mutatják a tesztjeim?Szerintem majd egyszer csak megjön!

Te mit érzel?Van valami tüneted?

2012. ápr. 3. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!