Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy valaki mesters...

Van olyan, hogy valaki mesterséges úton lesz terhes és utána sikerül spontán is?

Figyelt kérdés
persze úgy gondolom,hogy mondjuk nekem papírom van róla,hogy elvileg nem lehet gyerekem(már van lombikkal),ám ha most nem védekezek,lehetek még terhes?Járt már így valaki?
2012. ápr. 2. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen ismerősöm. Lombikkal ikrei születtek, majd fél év múlva ismét terhes lett. (spontán)
2012. ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első terhesség akár milyen úton is történt teljesen megváltoztathatja a hormonokat.
2012. ápr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Van egy ismerősöm, akiknek sok év várakozás után lombikkal lett egy kislányuk, aztán rá 3 évre spontán teherbe esett.

2012. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sumergo ***** válasza:

Az attól függ, hogy mi miatt lett lombik. Nekem pl. nincsenek petevezetőim, így 100 %-ra kizárt, hogy terhes legyek természetes úton.

Ha egyéb ok miatt nem sikeredett, akkor simán lehetsz terhes. Ismerek olyat, aki évekig nem esett teherbe, már csak a lombikban bíztak, abból sem az első sikerült, hanem a 3., aztán azóta még 3 gyereket összehoztak természetes úton.

2012. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az!igazából én teljesen rendben voltam(vagyok),viszont a férjemnél volt probléma.Olyan,hogy "elvileg"normális úton nem lehet gyerekünk.De ez régi(4 éves)diagnózis.Ugyan papír van róla,de mindig aggódok,ha késik.A dokim ajánlja a fog.gátlót,de feleslegesen nem akarnék szedni.
2012. ápr. 2. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!