Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is érzitek, hogy néha...

Ti is érzitek, hogy néha beleőrültök a várakozásba?

Figyelt kérdés
Én 6. éve várok az első babánkra. Kezd egyre nehezebb lenni. Ciklus végén amikor megjön mindig meghalok egy kicsit. Aztán a mensi után újult erővel küzdök. De most már egyre nehezebb. Tudom, hogy nem kéne, de folyton attól félek, hogy a párom megunja, és keres másik nőt aki tud neki egyszerűbben szülni gyereket. A dokim szerint a célegyenesben vagyunk, de én nem hiszek neki, mert 6 éve ezt hallom. Kezdem feladni!(1 éve nem járok dolgozni, nem kell a háztartáson kívül csinálnom semmit, tanyán lakok, így nem tudok csak úgy barátnőmhöz átszaladni, így egész nap egyedül vagyok, nagyon ráérek gondolkozni, sajnos) Más is érezte már így?

2012. ápr. 2. 11:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én tényleg próbálok másra gondolni, de olyan nagyon nehéz! De gondolom ezzel mindenki így van aki tényleg szeretne kisbabát!
2012. ápr. 2. 12:43
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen,szerintem mind így vagyunk ezzel.


Ciklus végén nekem fáj a hasam,így nem is tudom nem észrevenni,hogy menzi előtt vagyok.Akkor pedig persze,hogy az ember agya elkezd kattogni.

Ettől függetlenül próbálkozzál meg valamivel,hátha segítene!!

2012. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekünk lassan 2 és fél éve nem sikerül. Én már kb. 1 éve belefáradtam az egészben és nem érdekel. Én úgy vagyok vele, majd akkor jön a baba, amikor ő akar...ennyi.

Persze amikor már 1 hét van a mensimig, akkor nekem is eszembe jut, hogy de jó lenne és hátha majd most akar jönni, nálam ennyi a "görcsölés".

2012. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!