Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is érzitek, hogy néha...

Ti is érzitek, hogy néha beleőrültök a várakozásba?

Figyelt kérdés
Én 6. éve várok az első babánkra. Kezd egyre nehezebb lenni. Ciklus végén amikor megjön mindig meghalok egy kicsit. Aztán a mensi után újult erővel küzdök. De most már egyre nehezebb. Tudom, hogy nem kéne, de folyton attól félek, hogy a párom megunja, és keres másik nőt aki tud neki egyszerűbben szülni gyereket. A dokim szerint a célegyenesben vagyunk, de én nem hiszek neki, mert 6 éve ezt hallom. Kezdem feladni!(1 éve nem járok dolgozni, nem kell a háztartáson kívül csinálnom semmit, tanyán lakok, így nem tudok csak úgy barátnőmhöz átszaladni, így egész nap egyedül vagyok, nagyon ráérek gondolkozni, sajnos) Más is érezte már így?

2012. ápr. 2. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, de egyből az jutott eszembe, hogy semmilyen eü oka nincs h nem esel teherbe? És a párodnál?
2012. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De van! Nekem kevesebb az Lh-m erre kaptam a clostyt amit több mint 7 hónapja eszek, nálam amúgy minden létező vizsgálatot elvégeztek, más bajt nem találtak. a páromnál pedig prostatis volt, de kapott gyógyszert, annak pont ma reggel kaptuk meg az eredményét, amin azt írják hogy meggyógyult.
2012. ápr. 2. 11:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne add fel. Esetleg kezdj el valamit tanulni, hátha az jobban leköti a figyelmedet vagy próbálj meg valami újdonságot az életedbe bevinni ami tereli a gondolatokat Pl: gyönyörű idő van kint, kezdj el járni futni vagy ha rosszabb idő van akkor tornázz a házba, hidd el ez felfrissít vagyis engem igen:) És a házi munka az nem egyenlő a sporttal más érzést nyújt.
2012. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Menj tovább! Biztos, h van más ok is!
2012. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz jövőhéttől, lesz elfoglaltságom, mert kapok 3 vietnami anyadisznót. Ha megellenek lesz velük elég gond.
2012. ápr. 2. 11:47
 6/13 A kérdező kommentje:
A dokim szerint most várnunk kell 2 hónapot, és ha addigra sem sikerül akkor mennünk kell a Kaáliba. De én nagyon félek tőle!
2012. ápr. 2. 11:49
 7/13 anonim ***** válasza:

3.vagyok

Mi a budapesti kaáliba járunk és nagyon normális az orvosom és pont ma voltam vérvételen is ott most meg várom a dokim hívását, hogy mikortól lehet megint próbálkozni.

Szerintem nincs mitől félned, egy pár vizsgálat lesz és ezen kívül kérni fogják a régi leleteiteket is.

2012. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem a Szegedi a legközelebbi, úgy hogy mi oda fogunk menni. Mármint remélem nem kell menni. De amúgy köszönöm a biztatást!
2012. ápr. 2. 12:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az mindegy, hogy melyik Kaáliba mentek, mert mindenhonnan azonos véleményeket lehet olvasni.

Sok sikert:)

2012. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek elkeseríteni,de a clostyl nem csodaszer.

Szerintem 6év után a Kaáliban nagyon is jó helyen lesztek!

Biztosan előbb összejön majd a baba!


Az ismerőseimnek 5év után sikerült,4sikertelen inszem. után spontán.Azokban a hónapokban kezdett el vizsgázni,új pozícióra pályázni és hoppá babás lett.

Nagyon fontos lenne,hogy lefoglald a gondolataidat mással,mert pszichésen biztosan nem tesz jót ez a görcsölés!!

Sok sikert és mielőbbi babásodást!!

2012. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!