Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan foglaljátok le magatoka...

Hogyan foglaljátok le magatokat, hogy ne egész nap a teherbeesésen járjon az eszetek?

Figyelt kérdés
4 hónapja várunk a babára a párommal. Eddig még nem sikerült. Nem szeretnék rágörcsölni, de azt veszem észre, hogy napi 20 órában ezen jár az eszem, nem tudok tenni ellene :( Ti mit csináltok, vagy mit mondogattok magatoknak, ami megnyugtat, esetleg eltereli a gondolataitokat?
2012. ápr. 2. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Megnézek pár Szuperdada epizódot, és rájövök áááá nem is kell a gyerek. :)

Jó, persze nem ilyen egyszerű.

Nem tudsz eljárni barátnőkkel valahová? (Gyermektelen, babára nem vágyó barátnőre gondolok.)

Egy kis kikapcsolódás, vagy hobbi jól jön ilyenkor.

Szerintem amúgy igazán semmi nem tereli el a gondolatot ilyenkor. A ne görcsölj rá-t is könnyű mondani, na de benne lenni nehezebb.

Viszont gondolj arra, hogy nem vagy egyedül, és hogy még az elején vagytok, bármikor összejöhet. Ja, és a szex...csak úgy legyen, ne időre, ne direkt, csak úgy. S sokszor. :)

Kitartást és sok sikert!

2012. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én már 7 éve várok a babára. Mi már úgy hívjuk, hogy a csodára várunk. Egy gyerek számunkra a csoda lenne. Amúgy aktívan 5 éve csalódunk minden hónap végén.

Most sem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék egész álló nap a babára. Nem lehet nem gondolni rá szerintem...

2012. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem másfél év után tele lett a hócipőm azzal, hogy a dili szélén állok. Változtattam/változtattunk: sok buli (persze normálisan), sok kirándulás (bejártuk az országot), új hobbi (koronglövészet), sok túlóra, nyelvtanulás. Nekem segített, 2 év után pozitívat teszteltem. Még az sem tűnt fel, hogy 10 napja késik. Persze a gondolataidban is át kell állítanod dolgokat, és akarnod kell változtatni.

Sok sikert a babához!

2012. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg vizsgára készülök és ha vége akkor, pedig elkezdek foglalkozni a munkámmal így május végéig tuti megvan oldva, onnantól meg jön a strand idő, nyaralás.

Már több, mint 1 év után minden hónap vége egy csalódás, de amikor megjön akkor a hormonjaim is rendbe vágódnak és egy új esély következik, természetesen azért én is sokat gondolok rá, de ezekkel a dolgokkal próbálom meg elhessegetni a 'miért nem,miért pont én' gondolatokat.

2012. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Mostanában barátnőkkel nem igazán találkozom, anyukám az, aki ilyenkor a lelkemre tud beszélni, és az megnyugtat, de aztán 2 nap múlva kezdődik előröl. Tanulok most, az egy picit lefoglal, de sajnos akkor is csak ezen jár az eszem..:( A családban meg sorra születnek a kisbabák. A párom öccsééknek most született, a nővérem most fog szülni, pedig megszakításos módszerrel voltak együtt. Ez is elkeserít picikét :) A vőlegényemmel együtt élünk, minden rendben, szeretjük egymást, megvannak az anyagiak, és elhatároztuk hogy kisbabát szeretnénk. Azt gondoltam rögtön sikerül, teljesen biztos voltam benne, de így, hogy már eltelt 4-5 hónap, kezdek kicsit kétségbe esni :(

Kedves "Utolsó"!

5 év..az nagyon hosszú idő. Bizony, már én is így gondolom, hogy egy kisbaba, felér egy csodával, vagy talán még annál is több. Nagyon szorítok Neked, hogy minél előbb sikerüljön! Van valami probléma Veled, vagy a pároddal? Vagy miért nem jön a baba? És próbáltatok esetleg már valamit? Én most olvastam el egy cikket, a kineziológiáról, és akiknek már rég nem jön a baba, elment egy-két ilyen beszélgetésre, egy olyan hölgyhöz, aki akupunktúrával oldja fel a stresszt és a görcsölést, meg a terhet, hogy az illető nem tudott teherbe esni, meg beszélgetős része is volt, és a nő, még abban a hónapban terhes lett. Én hiszek az ilyesmiben. :) ha te sem zárkozol el az ilyesmitől, akkor keress rá a googleban, hogy kineziológia teherbeesés címszóval, hátha segítene :)

2012. ápr. 2. 13:00
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :) Nem vagyok egyedül akkor ebben az "őrületben" :) Mert néha kezdem úgy érezni.

Igen, jön a nyár, a strand, a napozás, kisebb bulizgatások, kirándulások...remélem a gondolataimat eltereli :)

2012. ápr. 2. 13:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nekem ezer más dolgom van azon kívül, hogy csak a babán járjon az eszem. Nekem van rengeteg kis állatkám: aranyhörcsögök és hullámos papagájok. Fél napomat elveszi az, hogy velük foglalkozok, a nap többi részében pedig főzök-mosok-takarítok-vaterázok. Munkahelyem az nincs. Szóval itthon vagyok, de mégis eltelik az idő.

Mivel már lassan 2 és fél éve nem sikerül, ezért már ott tartok, hogy bele is fáradtam az egészbe és úgy vagyok vele, jön ha jönni akar...

2012. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már én is kiakartam írni!"nem szabad rágörcsölni"-dehát ha annyira szeretnéééééém....

főleg,hogy épp munkanélküli vagyok,így a minden napi teendők elvégzése után,arról filozofálok,hogy talán már elkezdődött valami "ott bent" :) Mindenesetre én a legjobbakat kívánom mindazoknak akik szeretnének már anyai örömök elé nézni!

2012. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azóta 14 hetes kismami vagyok, szóval mindenkinek fel a fejjel!!!!! Sikerülni fog!!!:))
2012. jún. 29. 20:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

:))))

2012. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!