Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jártatok már úgy, hogy a...

Jártatok már úgy, hogy a halvány 2. csíkocskát csak jóindulattal lehet rózsaszínnek nevezni, de egyértelműen ott van, csak annyira halvány?

Figyelt kérdés

És lett belőle baba?

Megismétlem a tesztet 3-4 nap múlva, csak bírjak addig várni...

A nemvárt napján teszteltem reggel, de Utrogestant szedek, úgyhogy addig nem jön meg, míg abba nem hagyom, tehát erre nem tudok alapozni...


2009. jún. 16. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A helyzet ugyanaz,3 nappal késöbb negatív,most megint várok...
2009. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tegnap teszteltem egy ilyet gabriellel. Ma lilyvel, de az már tök negatív. Amúgy én holnapra nem várom. Elvileg. Bár sokan írták nekem, hogy nem is volt peteérésem.
2009. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem erősödött a csík.
2009. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!

3.-nak gratula!! Szeretnék én is így járni...

Aki(k)nek meg kétségei vannak, mint nekem, :), drukk!

Azért várok még tapasztalatokat. :)

2009. jún. 16. 12:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon-nagyon halvány volt a csík, de ott volt. Bennem fel sem merült, hogy téves lenne :))

most vagyok 12 hetes

2009. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon halvany volt, 10-es erzekenysegu tesztel, szinte alig lehetett latni. Ra ket napra a clear blue meg eros pozitiv lett! :) Szoval van remeny! Most Varj legalabb ket napot a tesztelessel mert ketnaponta duplazodik a hcg a szervezetedben. Megy a drukk!
2009. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanígy volt. Legelőször nagyon halvány, alig kivehető volt a 2. csík, de másnap már egy másik teszten sokkal erősebb volt. Lehet baba, igen! Sok sikert
2009. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A nemvárt előtt 4 nappal nagyon halvány volt, a férjem nem is látta! :-) Egy héttel később még szinte rá sem pisiltem olyan erős volt, hogy majd ki szúrta a szemem!
2009. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ma megint teszteltem, de nem 20-assal, mint tegnap, hanem 25-össel, és 3 percen belül ott volt a halvány 2. csík!!! :)

Persze hitetlenkedem azért, bár, lehet hogy nem kéne. Mindjártmegjön-érzésem van, tegnap pedig ilyen egyáltalán nem volt. Ez kissé félelmetes, bár tudom, természetes.

2009. jún. 17. 08:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia.Én a 2 nap késés után teszteltem először.Láttam negatív:(2 óra múlva ránézek,jé!!!ott egy halvány csík!Sokan irták h val. szellemvonal.2 nap múlva új tesz,megint csak halvány csík!!!Őrület!!!!újabb 2 nap,na végre,ott a csík!!!!Tehát 6 nap késés után lett pozitív.Szóval:ha 2 csík van,akármilyen halvány,akkor az bizony baba!!!Csak valószínű alacsony a Hcg szinted,és nem érzékeli a teszt.Esetleg keress alacsonyabb érzékenységűt!Grat!10 hónapos baba anyukája
2009. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!