Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe! Valami nem stimmel,...

Hőgörbe! Valami nem stimmel, megnéznétek?

Figyelt kérdés

Kicsit hiányos, de valószínűleg az sem sokat változtatna rajta. Vitaminokat szedek (B összes, C, E, Magnézium, Folsav) és igyekszünk sokat együtt lenni, de ez sajna nem mindig sikerül. Az ovutesztek nincsenek beírva, de a 9. naptól negatívak lettek. Most vagy nincs peteérésem - bár a ciklus.hu behúzta -, vagy csak nem jó az ovutesztem. Remélem, hogy inkább az utóbbi (nem azonos időben mértem, és néha biztos volt, hogy ittam vagy ettem előtte, de ez volt az első tesztes hónapom, és csak kíváncsiságból csináltam). A ma reggeli ovutesztem viszont elég erős volt, a többihez képest, de nem hinném, hogy csak eztán fogok ovulálni, mivel múlt héten végig szurkált a hasam mindkét oldalon.

Tanácsok, tapasztalatok!? Azon kívül, hogy ne görcsöljek rajta, az rendben, de járt már valaki hasonló helyzetben?

Lett így baba vagy gond van nálam?


Itt a link:

[link]



2012. ápr. 3. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy akkor volt a PÉ-d amikorra behúzta, vagy még nem volt PÉ-d. Ez csak holnap holnapután derül ki. Az ovu tesztet nem szabad reggel csinálni. Délutáni órák a jobbak.
2012. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem eddig még nem volt ovulációd, talán majd ezután. Ha mindig 30 napos a ciklusod, mint az előző volt, akkor normális, ha ma v. holnap lesz ovud!


Az ovutesztet viszont nem reggel kell csinálni, hanem délután/esténként, akkor ad pontos eredményt, mert akkor éri el a szervezetben az LH hormon a maximumot (ezt mutatja ki a teszt), és nem reggel. Szóval lehet ha ma este tesztelsz, akkor totál + lesz :)


Sok sikert!

2012. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. A reggel tesztet is csak kíváncsiságból csináltam, hogy egyáltalán működik-e, mert a délutánin/estin szinte alig látszik valami, minimális a különbség a napok közt. Remélem, hogy akkor volt, mert így talán még lesz esély a picúrra, már nagyon várjuk! :)
2012. ápr. 3. 12:40
 4/5 A kérdező kommentje:

Na a másik ami aggaszt a ciklus hossza, mert az utóbbi félévben ekkor volt a mensi első napja: nov. 3; dec. 2; dec. 29; jan. 25; febr. 18; és márc. 19.

Össze-vissza van minden, de ha tényleg csak ezután lesz ovu, az bizony elég hosszú ciklus lesz, ami eddig nem igen volt.


Köszönöm neked 2. a gyors választ.

Este tesztelek.

2012. ápr. 3. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is. Ciklus hossza 21 és 29 nap között változó (3-5 napos pecsételő vérzéssel a mensi előtt), hőgörbe szerint elvileg van PÉ, de OVU teszt mindig negatív. Következő ciklusban megyek hormonvizsgálatokra pont a ciklus összevisszasága miatt. Doki a tünetek alapján annyit mondott, valószínűleg vm hormon rendetlenkedik.
2012. ápr. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!