Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha túlstimulálom a peteérést,...

Ha túlstimulálom a peteérést, akkor milyen tünetekkel jár?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam itt, és nem tiszta a kép. Hogy lehet túlstimulálni? és mik lesznek a tünetek? Hogy lehet helyrehozni a túlstimulálást?

2012. ápr. 3. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvos tudja túlstimulálni gyógyszerrel: peteérést stimuláló valamivel (Clostylbegit pl.). Nagyon fáj, feszít az alhasad, és viszonylag hirtelen meg is nő. És valami rettenetesen rosszul vagy. Akkor azonnal kórház, és el kell mondani hogy épp stimulálnak; asszem hyper hasnak hívják. Ott akkor segítenek, de nagy baj is lehet belőle ha nem mész be. Elvileg néznie kéne uh-val hogy hány tüsző érett! Engem egyszer túlstimuláltak, 4 tüszőm érett, de csak picit mintha felpuffadt volna a hasam. Nem lettek babák, de legközelebb csak a fele adag gyógyszert kaptam:)
2012. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem is felírt a doki clostybegy gyógyszert. Napi 2 szemet kell bevennem, de most a hőm nagyon magas, és nem mertem elkezdeni szedni az 5. kúrát. Gondoltam majd a jövő hónapban fojtatom. Amúgy azt hittem, hogy a hőm magas, akkor túl vagyok stimulálva. De semmi ilyen panaszom nincs.


Köszönöm szépen a választ!

2012. ápr. 3. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!