Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 1éve nem szedek gyogyszert...

Már 1éve nem szedek gyogyszert és szeretnénk már kis babát a párommal. És még eddig nem sikerült sajnos Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk sem sikerült - pedig állítólag minden rendben. Nekünk már csináltak vérvételt, meg a férjemet megvizsgálták. Most nekem akarnak petevezetékátfújást, mert több ötletük nincsen.
2012. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Először is legyél biztos benne, tesztekkel meg lehet tudni, hogy mikor ovulálsz, és akkor legyetek együtt.

Ha biztos voltál, megtörtént és mégsem, akkor orvos tud segíteni.

Mi is 1 plusz évet próbálkoztunk és csak kiderült, hogy a nem megfelelő napokon.

2012. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem se sikerült még, és mi dupla ilyen régen próbálkozunk már. :(

Próbálkozzatok tovább, majd csak sikerül.

2012. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Legyetek együtt 2-3 naponta,akkor nem tudjátok elkerülni a peteérést! Amúgy meg szedj E-vitamint! A gyógyszer ugyanis vékonyítja a méhnyálkahártyát,és így nehezebben,vagy egyeltalán nem tud beágyazódni a pici! Az E-vitamin viszont vastagítja! Ajánlom a vitanorma E-vitaminját! 1500.-,és 2 hónapra elegendő! Mi december óta próbálkozunk,de sajnos baba nálunk sincs! Mi még az elején vagyunk,de azért jó lenne! :)
2012. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én épp úgy tudom, hogy a 2-3 napi az túl gyakori, mert ha jó napon is csináljátok, már nem olyan erősek, nem jutnak el ahova kell. A peteérés a period közepe körül van. Próbáld kitalálni mikor az első mensi naptól számold a napokat a következőig. Aztán megfelezed, és a következő mensi első napjától számolod a napokat. Akkoriban vehetsz néhány tesztet is , hogy tutibb legyen, és kétnaponta nézed középtájon.

Egyébként pedig ha összevissza válaszokat kapsz itt, és nem elég, akkor keresd csak fel az orvosod, és ő azért van, hogy ebben segítsen (többek közt). Nem egyetlen esete lennél, akinek ilyesmiről kell beszéljen.

2012. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én anno, amikor abbahagytam a gyógyszert voltam nőgyógyásznál, ő akkor azt mondta, ha 1 évig nem jön össze, akkor menjünk orvoshoz és kivizsgálnak.
2012. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kisvuknak igaza van, az E vitamin segíthet, ha esetleg a nyálkahártya vastagodásával lennének gondok! :)
2012. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek mind igazak, de valószínűleg csak egy orvos fogja tudni megállapítani, hogy mire van szüksége a szervezetednek. Menjetek el egy kivizsgálásra, lehet, hogy tényleg csak egy hajszálon (mondjuk egy gyógyszeren) múlik az egész. Ennyi idő után meg felesleges kísérletezgetni,hogy ezt meg azt elkezded szedni. Lehet a párodnak kell valami segítség. De persze az is lehet, hogy semmi szervi bajotok nincs. De ezt itt senki nem tudja megállapítani, csak egy orvos!
2012. ápr. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat amugy én már voltam orvosnál és nekem semi bajom. Majd a párommal is el megyek
2012. ápr. 4. 09:25
 10/10 sumergo ***** válasza:
Voltál orvosnál, és semmi bajod?? Na ez egy kicsit erős kijelentés, hidd el, tapasztalatból beszélek. Mindenképp meddőségi központot javasolok, ha nem akarjátok húzni az időt sokáig.
2012. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!