Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LÁnyok, megnéznétek a görbém?...

LÁnyok, megnéznétek a görbém? Mit gondoltok róla? Volt-e peteérésem és ha igen, mikor?

Figyelt kérdés

Már próbálkozunk egy ideje, májusban lesz egy éve.

Próbáltunk már mindent, sűrűn együtt lenni, kevésszer együtt, akkor együtt lenni, amikor szerintem ovulálok. Ciklusaim: általában vagy 26 napra, vagy 30 napra jön meg, és középidőben mindig van tojásfehérje folyásom.

A peteérésem a 37-nél volt, jól gondolom?



[link]


2012. ápr. 4. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Mivel egy tizedenként emelkedett a hőd így én egy nappal hátrébb tenném!

Szerintem a 12. napon volt!

Kicsit nagy az ingadozás a ciklusod második felében ami annyira nem jó!

Lehet célszerű lenne egy vérvétel,vagy csak simán egy vizsgálat hogy megnézzék van-e esetleg valami probléma!

De a pé-d tuti hogy meg volt!

2012. ápr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen a 12. napon volt az ovulációd!
2012. ápr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12. napon volt, de azért az a nagy ingadozás mert nem egyforma időben méred, 1 óra eltérés okoz ilyen fura görbét.
2012. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is 12. teszem a voksomat.
2012. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A 12. napon, azaz március 20-án? Ezek szerint nem akkor van, amikor a legjobban felmegy, amikor a 37,0-t mértem?

Hormonvizsgálaton már túl vagyok, abban a ciklusban minden értékem normális volt - lekopogom.

2012. ápr. 4. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:
12. napon ami neked március 20.
2012. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudott beágyazódni. 37C-nél általában terhes az ember (vagy beteg).

Sajnálom :((


6 válaszoló

2012. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hozzátartozik a történethez, hogy 4 éve volt egy méhen kívüli terhességem. :(

1 éve nem védekezünk, de eddig nem sikerült.

Amikor leesett a hőm, már tudtam, hogy meg fog jönni. :(


Akkor tehát március 20-án volt a peteérésem. De ezt miből lehet tudni? Hogy akkor indul el fölfele a hőm, ugye?


Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2012. ápr. 4. 21:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen. Mikor el kezd fel fele menni a hőd, akkor az alacsony hőkor volt peteérésed.

Szerintem igyál cickafark teát a peteérésig kb 2-3 hónapig reggel és este. Az egy kicsit beszabályozza a ciklusodat. Majd igyál málnalevél teát esténként. Szebb lesz a görbéd.

Szex után ne kelj fel. Egy órát pihenj. És ne fürödj kádban, csak zuhanyozz. Ne emelgess, ne tegyél hirtelen mozdulatot, ne fuss.

Én is nagyon nehezen tudok teherbe esni. Drukkolok, hogy sikerüljön mihamarabb.

2012. ápr. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már kezdek elkeseredni. :(
2012. ápr. 6. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!