Ovuteszt kérdés?

Figyelt kérdés
Próbálom csinálgatni az ovutesztjeimet délután, estefelé, de sosem sikerül előtte betartanom a 2-3 óráig való nem ivást. Egész nap csak innék, minden nap megiszom 2-3 liter vizet. ha már 1 óráig nem iszom, úgy érzem kiszáradt a szám, és nagyon szomjas vagyok. Az nem jó, ha 11 körül csinálom meg reggel, akkor még nem iszom, nem eszem, szóval a vizeletem is tömény, és ha sok az Lh, akkor már délelőtt is kimutatja, nem? Mit gondoltok?

2012. ápr. 4. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:

De kimutatja, de a lényeg az, hogy az LH csúcs mindig délután van, és ha délután nem tesztelsz, akkor lemaradhatsz róla.

Én sosem tartottam be a 2-3 óra nem ivást, amikor vége a munkának jöttem haza, lepakoltam, felvettem a kicsit a bölcsibe, és amikor hazaértünk, teszteltem. Kb. másfél óra volt, amíg tuti nem ittam, de mégis mindig szép eredményt hozott.


Az első hónapban reggelente csináltam, és nem is vettem észre az ovut, mert nem volt soha olyan erős a második csík, sem olyan gyenge másnap reggel- ezért általában egy napot csúsztam.


Mi lenne ha reggel este néznéd? Nehogy ugyanúgy járj mint én:)

2012. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet :) Köszönöm a válaszod, akkor az is jó, ha kb 1, másfél óráig nem iszom. Tovább nem nagyon bírom ki :)

Megpróbálom ezt a reggel-estés tesztelést :)

2012. ápr. 4. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!