Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Technikai kérdés: létezik pl...

Technikai kérdés: létezik pl egy 32 napos ciklus esetében hogy a peteérés a 22 nap körül van, de a mensi megjön utána rendesen, vagy az is mindenképpen késni fog?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, most kellett volna/kellene megjönnie, de nem jött, a 35. cn-on vagyok, egyáltalán nem érzem hogy meg akarna jönni, de a legutolsó szerdai tesztem negatív, igaz a wc papíron 2 napja látok halvány ròzsaszínes elszineződést, de az sincs mindig. nem tudom mi van.
2012. márc. 30. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem mivel kesoi peteeresed van, lehetseges hogy szerda korul kezdett beagyazodni...

Tudom nehez varni de varj holnap reggelig es csinalj r.elso pisibol egy uj tesztet, mert lehet babas vagy csak koran teszteltel....

Majd ird meg hogy mi lett az eredmeny. :)

puszi

2012. márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást, nem ringatom magam hiù ábrándokba, bár még mindig nincs mensi, bár tegnap este a cickóm is elkezdett fájni, ugyhogy lehet még egy két nap és megjön. de lehet inkább dokihoz kéne elmenni, sajnos kb 4 éve volt egy cisztám, mondjuk attòl pont elmùlni nem akart, dehát ki érti ezt. azért ha lesz valami természetesen megírom.
2012. márc. 31. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! 1. vagyok! Természetesen lehet ez sok mindentől, és bár nem értek hozzá, de szerintem nem ciszta (te tudod milyen tüneteid voltak akkoriban), mivel az egy dolog, hogy okozhat mensi kimaradást, de olyat még nem olvastam, hogy rózsaszín folyást, vagy pecsételést produkált volna akinek az volt! Persze igazad van ezt egy orvos jobban tudja, és ő azonnal megmondja neked, hogy miről lehet szó! Én azért szurkolok!

:)

2012. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!