Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor lehet már...

Beágyazódáskor lehet már tünet? Vagy ez őrültség?

Figyelt kérdés
Furcsán érzem magam van jó pár furcsa tünetem ami máskor nem fordult elő! Ennyire felpuffadva még soha nem voltam feszülök annyira. A hüvelyem teljesen száraz se folyás se semmi ilyen sem volt még! A melleim eléggé feszülnek olyan mintha testidegennek érezném és alig fér bele a mellem! Nos nem tudom elvileg még 3-4 nap hogy megjöjjön nem értem teljesen azt érzem hogy babát várok pedig erre a hónapra nem is készültünk komolyan csak egyszerűen a tünetek és másképp érzem magam! Valaki tapasztalt már hasonlót?
2012. ápr. 4. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 3-4 nap van a nem vártig, akkor már lehetnek tünetek:) Van akinek ilyenkor már + a tesztje is. Nekem volt ak tünetek a mensi előtt, de csak a nem várt után 4 napra lett + a teszt:)
2012. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem őrültség. Ilyenkor már lehetnek tünetek. Nemsokára okosabb leszel. :)
2012. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Örülnék neki nagyon! De bizonytalan vagyok sokszor volt már úgy hogy bebeszéltem magamnak a tüneteket és nem volt baba, de ezt most másnak érzem ilyen tüneteim még nem voltak.
2012. ápr. 4. 16:35
 4/6 anonim válasza:

Szia!


Én is már nagyon rég óta szerettem volna babát,ezért minden hónapban éreztem valamit,ami bizonyosságot adott,hogy tutira terhes vagyok,de nem voltam.

Most az aktus után 2 héttel éreztem már,hogy valami tényleg más.Puffadt,és érzékeny volt a hasam,a melleim is feszültek.Jött a mensi ideje,és sehol semmi,de a tünetek társultak másokkal is ,és komolyan éreztem,hogy terhes vagyok.És tényleg az lettem,most már 8 hetes vagyok.Van már egy nagy lányom,nála semmit nem éreztem jó pár hónapig,de most ennél a terhességemnél már azt gondolom nem vagyok normális,de mindent érzek.Haspuffadás,mell feszülés,émelygés,álmosság,,millió tünet,amit az előzőnél nem tapasztaltam,Úgyhogy nyugi,tutira érezheted akár pár hetesen,hogy baba van! Drukkolok!

2012. ápr. 5. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi tudatosan akartuk a babát ovu tesztet használtam,már az eggyüttlét utáni napon éreztem furcsa szagokat a terhesség végéig bisztos voltam hogy terhes vagyok mint kiderült az is voltam,egy 14 hós kislány anyukája.Ugyhogy nem őrültség valaki egyből érzi ,sok sikert kívánok:)
2012. ápr. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Próbálok türelmesen várakozni kíváncsi vagyok, de nem élem bele magam! Egy óriási csoda lenne ha 2 csíkot látnék majd! :D
2012. ápr. 5. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!