Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Semmi tünet.

Terhes vagyok? Semmi tünet.

Figyelt kérdés

Késik a menstruációm. Semmi tünetem nincs, nem vagyok rosszul, mellem nem feszül semmi. Ha terhes vagyok, akkor viszont már 3 hónapos terhes lennék. Azt észrevenném nem?

Az még fontos, hogy január óta szinte folyamatosan beteg vagyok, lehet műteni kell a mandulámat is. Valamint nagyon sok stressz ért. Valamint, gombás fertőzésem is volt a nemi szervemen. Szerintetek?


2012. ápr. 1. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
lehetsz tünetmentesen is terhes de a 3.honapban már azért egy picit kéne h látszodjon menj orvoshoz 3 honapos menszi késés azért nem játék
2012. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Amiket leírtál, a folyamtos betegség, fertőzés miatt maradhat ki menstruáció, főként ha pl kaptál antibiotikumot, vagy egyéb gyógyszereket. 12 hetes terhességet azért már észre lehet venni, ha másról nem, akkor kis hízásról, szűkebb nadrágról. Egyébként egyszerűbb csinálni egy tesztet, és elmenni orvoshoz, eredménytől függetlenül, ha 3 hónapig kimarad, az nem gyerekjáték.
2012. ápr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát ma vettem be az utolsó szem antibiotikumot. Kb. 4 dobozzal "ettem meg" csak február-márciusban. Meg ugye ott volt még a januári is..

Én is úgy gondolom, hogy ha terhes lennék akkor az már észrevehető lenne. De még a mellem sem nőtt, nem feszül, gyakrabban sem járok pisilni.

A súlyom amúgy mindig ingadozik, 65-70 között vagyok mindig. Attól függ mennyit eszek, pl. hogy itthon voltam többet ettem unaloműzés ként, így most 68-69 vagyok..

2012. ápr. 2. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!