Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás kb. hány hét,...

A beágyazódás kb. hány hét, nap múlva kezdődik az akció után? A beágyazódás mindig jár vérzéssel vagy egyáltalán nem vérzik? Mik a tünetei?

Figyelt kérdés
Március 25.-én feküdtem le a barátommal és azóta hányingerem van,szédülök...stb.Attól félek hogy terhes vagyok,de védekeztünk rendesen,és utána ellenőriztük az óvszert nemvolt lyukas.Terhes még attól lehetek? Előre is köszi a válaszokat!
2012. ápr. 5. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, hogy terhes vagy. Az ilyen tünetek bármi mástól is lehetnek, de egy teszt kimutatná, ha baba lenne. Mikorra nem várod? Egyébként az aktus után akár 3 napba is telhet, hogy megtermékenyül a petesejt és utána további 7 nap, mire leér a méhbe és megkezdi a beágyazódást. Itt már 10 napnál járunk és a beágyazódás folyamata, amikor teljesen befúrja magát a méhfalba, az olyan 3 nap. Ha középidőben volt a peteérés, akkor mensi előtt néhány nappal, esetleg egy héttel van a beágyazódás. Tünetei igazából nincsenek, néha járhat kicsi vérrel, de sok nő észre sem veszi.
2012. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mástól vagy rosszul. Általában ezek egy-két héttel beágyazódás. azaz kb 3 héttel az aktus után kezdődnek a legtöbb nőnél. Nem kell minden tininek terhesnek képzelnie magát. Nekem nem volt beágyazódási vérzésem. Hőemelkedésem volt, álmos voltam. Szédülni is csak most szédülök. Hányinger is sokkal később jött, persze minden terhesség más. De nem az aktus után lesz hányingered!!!
2012. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én kb most vagyok négy hetes terhes és lassan 17 éves.nekem a tünetek kb egy hete vannak és két pozitív teszt. szerintem vegyél egy tesztet :)
2013. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!