Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg lehet kapni olyan...

Tényleg lehet kapni olyan tesztet ami kimutatja körülbelül hogy hány hetes terhes valaki?

Figyelt kérdés
Nem bírok várni jövőhétig,olyan kíváncsi vagyok rá. Szeretném megcsinálni. :) Tudja valaki hogy ennek mi a neve és mennyibe kerül? Köszönöm!
2012. ápr. 5. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
clear blue (lehet,hogy nem pont így kell leírni) de én is a reklámba láttam. nem olcsó.azt hiszem 2ezer ft-t körül van
2012. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igen ahogy az elsö mondta, de csak 3 funkciója van.

negatív

3-4 hetes

5-6 hetes


ennyi.

2012. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Digitális Clearblue a neve. Én ilyennel csináltam és a nemvárt előtt 3 nappal kimutatta. Ezt mutatja +1-2 hét, +3-4 hét, + 5 hét, de ezekhez az értékekhez 2 hetet hozzá kell adni, tehát, ha 1-2 hetet mutat, akkor olyan 4 hetes vagy. Legalábbis úgy emlékszem így volt a papírján. Nekem +1-2 hetet mutatott. És tényleg 2000Ft körül mozog az ára. De szerintem nagyon jó teszt.
2012. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az indikátoros Clearblue Digitális terhességi teszt pontossága a várható periódus első napjától kezdve meghaladja a 99%-ot.

Ez az egyetlen olyan teszt, amely elárulja azt is, hogy hány hét telt el a megfogamzás napja óta.



A teszt eredményei megbízhatók.

Érzékenységének köszönhetően akár 4 nappal előbb is használható.

Használata egyszerű, a teszt folyamatát homokóra szimbólumával jelzi.

2012. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :)
2012. ápr. 5. 14:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Szuper, de hol lehet kapni?
2012. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban.
2012. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Már mindent leírtak előttem, ára 2-3 ezer körül van. Én 2 éve vettem, akkor még 3 ezer körül volt. Gyógyszertárban lehet kapni. Ha pesti vagy, akkor úgy rémlik, hogy a Westend gyógyszertárban van ilyen (illetve, ha valakit érdekelne, digitális ovulációs teszt is van, bár borsós az ára), én a fóti Cora-ban is láttam anno, és talán a Mammut II gyógyszertárban (ami a -1-es szinten van azt hiszem).

Itt sokan kritizálják a Clearbluet, én nem értek vele egyet. Szerintem a legjobb teszt, a digitális változata meg pláne, nagyon szuper!! Én vettem abból olyat is, ami digitális, de csak egy - vagy + jelez ki, de olyat is rendeltem, ami a hetet írja ki. Mindkettő tök jó, nem kell szenvedni azzal, hogy most ez halvány pozitív vagy sem. Én is menzesz előtt 3-4 nappal! teszteltem vele és már pozitív volt, igaz a corax is, de a többi teszt mind negatív volt (a sokat dícsért Qupido is). Szóval, én rengeteget teszteltem sok fajta teszttel, és ezt csak ajánlani tudom. Sok sikert, remélem, pozitívat tesztelsz!

2012. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megnéztem most az e-maileket, innen is rendeltem, nagyon gyors és megbízható: [link]
2012. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És amelyik a hetet jelzi ki: [link]
2012. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!