Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirál mellett, hány % eséllye...

Kata589 kérdése:

Spirál mellett, hány % eséllyel lehet teherbe esni? és ha már terhes vagyok azt is kimutatja a teszt? Csak most azon izgulok, hogy ha terhes vagyok, a spirál mellett, hogy egészséges legyen. Ultrahang mikortól tudja kimutatni? Aki tud kérem segítsen.

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A teszt persze, kimutatja, de sokszor méhen kívül tapad meg csak.
2012. márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány % eséllyel lehet teherbe esni spirál mellett, de előfordul sajnos. A teszt természetesen kimutatja, és uh-on is látni 5-6 hetesen.
2012. márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ZsZs27 ***** válasza:
%-ot nem tudok, de 2010 decemberében voltam egy hetet kórházban ott két kismam volt, akkor, akik spirál mellett estek teherbe. Mindkettejük babája egészséges lett. A terhességet már az 5. héten is kimutatja az uh. (hüvelyi, a hasi csak később)De ha arra gondolsz, hogy azt mikor tudja kimutatni, hogy egészséges, azt csak a szokásos terhesség alatti vizsgálatok összességével lehet megállapítani. Uh-k, vérvételek. A teszt minden terhességet kimutat. Bár ha túl korán csinálod, akkor még nem biztos. Vagyis a menzesz idejét minimum ki kell várni a teszteléssel, de utána egy héttel már biztosabb eredményt ad.
2012. márc. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ZsZs27 ***** válasza:
Mármint a menzesz várható idejét. Ha megjön akkor valószínüleg nem vagy terhes.
2012. márc. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!