Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A vártnál két nappal korábban...

A vártnál két nappal korábban "megjött", de szinte alig. Fél napig kis vérzés, utána 1,5 napig barna pecsételés csak és elmúlt. Nagyon szeretnénk babát, lehetek terhes ezek alapján? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A hőm viszont 36,7-36,9 közötti. A mellemben éreztem pár napig fájdalmat és görcsöltem is időnként.
2008. ápr. 16. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt.Sőt a 7.hétbe mentem orvoshoz, mert még előtte pár nappal is volt pecsét, és azt hittem megjön.Nem jött meg, teszteltem egy pozítívat, doki, és kiderült 7 hetes vagyok.Jővőhéten meg szülök.Tesztelj egyet. Már elmaradt a mensid? 39 hetes kismama
2008. ápr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ és gratulálok nektek!!!! :)

Eddig ilyet még nem tapasztaltam, az ez előtti mensim teljesen normális és pontos volt. Most elmúlt de esetleg várjak még pár napot, hátha meg fog jönni "normálisan"? Tüneteim a fent leírtakon kívül nem igazán voltak. És ha a teszt negatív lenne, akkor mitől lehet mindez?

2008. ápr. 16. 09:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is igy vagyok hogy egy nappal elöbb jött meg egy délutánig tartott nekem is és utána meg én is csak barnáztam 1 napig és el is mult! Én viszont felvagyok puffadva és fehér sürü folyásom van! Én csütörtökön tesztelek!

Te mikor?

2008. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csütörtök... az már csak 1 nap... drukkolok!!!!!

Nem tudom mikor, talán hétvégén megpróbálom, de mivel ilyen még sohasem volt, ráadásul más tűnetem nincs is, félek, hogy a teszt negatív lenne...

2008. ápr. 16. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszi! Én is félek hogy negativ mert biztos hogy rosszul fog esni! De a baba majd jön ha ugy érzi hogy itt az ideje:DD!

Mi pedig nagyon fogunk neki örülni:))!

Én is szoritok neked:DD! Kitartás!

2008. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!