Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik tegnap azt írták a...

Akik tegnap azt írták a görbémre, hogy esélytelen, azok szerint miért ment fel ma a hőm? Már 36,9.

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 17. 08:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sztem 28.nap lehetett a tüsző repedésed,de addig elég semmilyen a görbéd!!
2009. jún. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja, és feszül a hasam alja és mindig éhes vagyok. Az éhség lehet csak úgy is, de a hasam aljának feszülése lehet jel is, nem? És tegnap este fájt a fejem.
2009. jún. 17. 08:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint: a tegnapi vérzés esetleg beágyazódás is lehetett,azért ugrott meg megint. Így trifázisosnak mondható a görbéd,de ez nem mindíg babát jelent,de drukkolok!
2009. jún. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A fejfájás nem túl jó jel!! Ösztrogénszinteséskor migrénes fejfájás lehet, a vérzés is lehet attól
2009. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor kb. 1 hét múlva teszteljek csak? Az akkor tuti, hogy nem hamarabb volt az ovulációm ugye? De akkor a 34. napon a gabriel tesztem miért volt 15-20 perc után nagyon halvány pozitív? Majd eltűnt kb. fél óra múlva a 2. csík.
2009. jún. 17. 08:20
 6/14 A kérdező kommentje:
A fejfájást már sok korai kismamánál láttam...
2009. jún. 17. 08:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Most csak azon drukkoljunk, hogy ne essen le a hőd. Sajnos a görbékhez én sem értek, de a fejfájást már én is nagyon sok kismamánál olvastam. Akik csak utána tudták meg, hogy kopog bent valaki :) Nekem is fáj tegnap óta, eszembe jutott, hogy lehet, hogy lesz valaki, de már voltam igy máskor is , és akkor sem lett poz. tesztem. Titkon azért reménykedem tovább :-) De kivánom, hogy sikerüljön Neked. Amig nem jön meg, addig úgyis van remény :)
2009. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki drukkol:)
2009. jún. 17. 08:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit meg kellene próbálnod viszonylag egy időben mérni a hődet, mert ahogy nézem, elég nagy a különbség. Tudom, hogy nem egyszerű, de akkor lehet, hogy értékelhetőbb lenne a görbéd. Csinálj még holnap is tesztet szerintem. Aég nem jön meg, addig van remény. De hogyha a jövőhét végéig sincs semmi, akkor menj orvoshoz, és ő megmondja neked, hogy mi a helyzet.Drukkolok!
2009. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem te terhes vagy:)
2009. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!