Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek lombik során 5 napos...

Akinek lombik során 5 napos (hólyagcsíra, blasztocita) embriókat ültettek vissza, és megnézhették őket a beültetés előtt, hogy néztek ki?

Figyelt kérdés

Mármint sok kis sejtecskét láttatok? Mert mi igen, a neten viszont nem így nézett ki...inkább a szedercsíra állapotnak megfelelőhöz hasonlítottak, pedig a doki azt mondta, nem azok...

Tudom, ne idegeskedjek emiatt és bízzak az orvosokban...de nem hagy nyugodni.


2012. ápr. 6. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok kicsi volt az biztos, neten nem nagyon nézegettem.

Ha 5 naposan kaptad vissza őket, akkor tuti blasztok.


Drukkolok!


21+6 hetes ikres lombikos kismama

2012. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm, így kicsit megnyugodtam!:)

Csak már olyanokra is gondoltam, hogy mi van, ha összecserélték valakiével...hiába, most sok a szabadidőm, van időm agyalni:)

Gratulálok!!! Megkérdezhetem, hányadik lombikod sikerült?

Sok boldogságot és egészséget nektek!!!

2012. ápr. 6. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Köszi:). Nekem is eszembe jut amúgy, hogy a sajátjainkat kaptuk vissza remélem...

2. sikerült.

1. sajna méhen kívül sikerült, kiderült a petevezetékem a bűnös, pedig volt HSG-m... Úgyhogy akkor ugrott a petevezetékem. Amúgy akkor 3 naposakat kaptam vissza, na ott teljesen mást láttunk a mikroszkópban.


Nagyon drukkolok! Én a sikeresnél nem vittem túlzásba a pihenést, feküdni szinte csak éjjel feküdtem. Azóta is dolgozom.

2012. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ó, sajnálom, ami az első alkalommal történt!:( A petevezető, hogy befolyásolja negatívan a lombikot? Nekem is volt HSG-m, ezek szerint nem számít, ha ott minden ok? Én próbálok pihenni, bár inkább ülök, mint fekszem, az valahogy nehéz egész nap (ez a semmittevés is bosszantó:) Mégegyszer gratulálok, remélem nekünk is összejön!
2012. ápr. 6. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Petevezetéknek nincs szerepe a lombikban, csak gondolom mivel volt rajta összenövés (ugye ez a műtétnél derült ki), "kiment" az egyik preembrió a méhből és ott megtapadt, lehet, ha nem lett volna rossz, nem megy ki....

Aranyos vagy köszi, de most visszajött az a babuci is, úgyhogy már nem bánt a dolog...

De Neked bentmaradnak a babák és megtapadnak:).

2012. ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja, így már értem (az az igazság, hogy tényleg nem értettem, mi köze lehet a petevezetőnek a lombikhoz...:)! Köszönöm szépen, remélem mi is átélhetjük végre azt a boldogságot, hogy végre sikerül... :)

Vigyázz magatokra, köszi a sok hasznos segítséget!

2012. ápr. 7. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!