Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hányadik lombik sikerült...

Kinek hányadik lombik sikerült és egy vagy két baba lett? Normál vagy fagyasztott beültetés sikerült? Kivel voltak gondok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 12:46
 1/7 LadyLoss ***** válasza:

Szia!

Én még nem merem állítani, hogy sikerült, de van két pozitív tesztem, holnap megyek vissza a Kaáliba vérvételre és ultrahangra. Ma vagyok a beültetés utáni 13. napon.

Férjemmel vannak gondok, nálam eddig az ég világon semmit nem találtak. Ez volt a 2. lombikunk, és normál beültetés volt, nem fagyasztott. 2db 3 napos embriót ültettek be.

Hát nálad mi a helyzet?

2011. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az 1. lombikunk sikerült, tehát normál beültetés volt, egy baba lesz :)

Mindkettőnknél vannak gondok: férjemnek alig van kiskatonája, nekem pedig mindkét petevezetékem el van záródva.

2011. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is reménykedek, hogy a 2. sikerült. Ill. sikerült mert nagy hcg-m, progim lett. Jövő héten megyek uh-ra!

2 db 5 napos babát kaptam vissza.

Van PCOS-m, kis pm alulműködésem, megölöm a spermákat, nincs 1 petevezetékem (1. lombik méhen kívüli lett kivették), férjem eredménye nem 100-az, ahhoz annyira nem értek, de inszemhez is jó volt, lombikhoz meg pláne.

2011. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem a 3 beültetés sikerült (normál-fagyasztott-normál) már 10 hónapos a kislányunk!

Februárban megyek a fagyasztott embriókért, reménykedem, hogy azokból (5 db van) sikerül a kistesó, jó lenne ha nem kellene újra stimulálni!


Csak kíváncsiságból kérdezem mert mindenfélét lehet hallani meg olvasni, nem tudom min múlik a siker... Van akinek egyből, van akinek meg hatodjára sem...

Nálunk egyébként férjemnél vannak gondok.


Kicsit izgulok mert úgy tudom és olvastam, hogy a fagyasztott beültetésnek kisebb az esélye.

2011. dec. 14. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Harmadik beültetés sikerült (közben még volt egy fagyasztott). Pco-s vagyok, és a petesejt fala túl vastag, nem engedi át a kiskatonákat. 2 babát kaptunk vissza, és az egyik itt mocorog a pocimban :)

26 hkm

2011. dec. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a 4. lombik sikerült..., az viszont erősen túlteljesítve :-) Hármasikreink vannak, 11 hónaposak.

Az első 3 próbálkozásból még pozitív teszt sem lett.

Fagyasztott nem volt.

Férjemnél nincs gond, nekem viszont csak 1 petevezeték van meg (korábbi spontán méhen kívüli terhesség miatt kivették a másikat), és azon az oldalon nem működik a petefészek.

2011. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. sikerült, itt mászkál éppen :-) Fagyasztott embrióból! Férjemmel volt gond.
2012. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!