Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelhetek már? Mondjatok...

Tesztelhetek már? Mondjatok valami biztatót!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, bocsi.

Holnapra nem várom, krémes folyásom van, pár napja nagyon görcsölt az alhasam, picit fájnak a mellbimbóim. Mást nem érzek. Lehet ez terhesség? Mikortól mutatná ki a teszt?

Köszi


2009. jún. 17. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan tesztelhetsz csak attól függ h mikor volt peteérésed, mert ha későn akkor még nem biztos h mutatni fog valamit ha terhes vagy
2009. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3.-án és 4.-én volt peteérésem, voltunk is akkor együtt a férjemmel:)
2009. jún. 17. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor már holnap reggel első vizeletből tesztelhetsz szerintem.
2009. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én 2 nap késés után teszteltem,és akkor még csak halvány volt a csíkom.Minden attól függ,hogy mennyi Hcg termelődik a szervezetedben.Van akinek csak 5-6 nap késés után pozitív,valakinek azonnal.Úgyhogy ha negatív és nem jön meg várj pár napot és teszt újra.Ha alacsony a hormonszinted mutathat negatívat.Szóval amíg nem jön meg jók az esélyeid:)
2009. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem merek ma tesztelni, de még nem jött meg. Szombaton tesztelünk,addig türelmesek leszünk.

Köszi a válaszokat

2009. jún. 18. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!