Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelhetek nemvárt előtt 3...

Tesztelhetek nemvárt előtt 3 nappal?

Figyelt kérdés
Utolsó 3 ciklusom 28, 28, 31 napos volt. Ha az átlagot nézzük akkor holnap kellene megjönnie. A holnapi nap korai?
2011. okt. 29. 18:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és X-epil tesztem van. Azt hol írják milyen erősségű?
2011. okt. 29. 18:52
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A betegtájékoztatóban írják, valahol az elején!!! Ha 10-es erősségű akkor tesztelhetsz már, ha nem szerintem várd meg a nem várt napját!!! Nekem a 10-es erősségű nem várt előtt 4 nappal halvány pozi volt, de egyértelműen ott volt és napról-napra erősödött!!! 10+2hkm.
2011. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Megpróbálhatod,de most hanyadik ciklusnapon vagy akkor?Már hogy a 31-hez nem vagy e még korán.Nekem percre pontos 28 napos ciklussal a 25-ös teszt délután halvány pozi lett,a 26. ciklusnapon,másnap délelőtt már sokkal erősebb.Ha még nega,nem elkeseredni,várni:)
2011. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28napos ciklusnál nekem nemvárt előtt 2nappal - lett.Menzi késés után 3.napon pozitív.
2011. okt. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!