Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terheléses vércukor érték...

Terheléses vércukor érték eredményem milyen szerintetek?

Figyelt kérdés

0 perc: 5.0

60 perc: 4.9

120 perc: 5.0



2012. ápr. 8. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen rendben van.
2012. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De jó:)


2 éve PCO-val és II-es típusú diabétesszel diagnosztizáltak, akkor

0 perc: 5.2

60 perc: 11.2

120 perc: 11.8 volt

Merckformin, diéta és mozgás lett felírva. 85 kg voltam.

Most 73 kg vagyok:)

Akkor jól haladok igaz?

2012. ápr. 8. 12:31
 3/9 anonim ***** válasza:
A cukor vizsgálata PCO esetén nem elég! Kérj inzulint is. Nekem teljesen rendben volt a cukrom, tökéletesen határértéken belüli volt, de az inzulinom 10x volt!!! Nézess inzulint a köv. cukorterheléskor! FONTOS!
2012. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2. válaszolónak, hogy PCO-nál az inzulint is meg kellene nézni.
2012. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megnézték azt is, azért kaptam a metet! Ezt én most magamnak csináltam otthon:)
2012. ápr. 8. 13:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanilyen eredményem volt és én is örültem, hogy jó lett, de aztán az orvos közölte, hogy ez IR. Hiába van határértéken belül minden, attól még nem jó... Nekem inzulint is néztek mellé.
2012. ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is néztek, merckformint szedek. sikerült is kétszer is a terhesség, de sajnos nem maradtak meg:( Az egyik 8 hetesen a másik 22 hetesen:( Csak most otthon csináltam magamnak terhelésest, és kiváncsi voltam jó-e:)
2012. ápr. 8. 17:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(((((((

Én is szedem a Merckformint, nemrég kezdtem és szedni kell, ha terhes leszek a 12. hetéig.

A pajzsmirigyed rendben van? én arra is szedek gyógyszert. utolsó voltam.

2012. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, az rendben van. A 8 hetes nem derült ki miért ment el, de a 22 hetes terhességem gyulladás miatt kinyílt a méhszáj és már nem volt mit tenni:(((
2012. ápr. 8. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!