Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen betegségre utalhat ha...

Milyen betegségre utalhat ha valaki sorozatosan nem tudja megtartani a magzatát? 12 hét elött elmegy. Nincs pénz magánorvosra. Sztks nem csinál semmit. Csqk vérvétel ahol minden ok. Uh ok.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 16:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
endokrinológus kérte a vérvételt, vagy nőgyógyász?
2012. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász
2012. ápr. 8. 16:11
 3/22 anonim ***** válasza:
na itt a baj..endokrinológushoz kell menni!
2012. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam ott azt mondta nincs semmi bajom. Tsh stb rendben. Azóta nem kapok beutalót oda mivel nem indokolt állitolag
2012. ápr. 8. 16:17
 5/22 anonim ***** válasza:
én a háziorvostól kértem beutalót, nekem sem volt előtte semmi bajom. most mégis megállapították, hogy a teherbeeséshez magas a tsh-m, írtak is gyógyszert. ennyivel ne engedd elintézni, hogy nem indokolt!!! hiába van referenciatartományon belül a tsh, ha nem 1 körül van, 1 fölött már nem jó a teherbeeséshez.
2012. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
3,4 és 4,2 ig normális a papir szerint.
2012. ápr. 8. 16:22
 7/22 A kérdező kommentje:
Sikerült azóta teherbe esmed? Na meg anyám is mondja hormont nehogy szedje, nehogy elhizzak stb
2012. ápr. 8. 16:23
 8/22 anonim ***** válasza:

az magas teherbeeséshez, 1 körül kell lennie. még csak most kezdtem el szedni pár hete, de az orvosom szerint rengeteg ilyen kismamája van, akinek addig nem sikerült teherbe esnie, és mióta szedik ezt a gyógyszert, sorra teherbeestek.

elhiszem, hogy anyud nem akarja, hogy hormont szedj, de ha indokolt, főleg babához, akkor neked kell döntened, nem neki. az nem jutott eszébe, hogy valami hormonális probléma miatt mennek el sorra a babák? nekem kerek perec megmondta a doki, hogy nem fog sikerülni, ha nem megy le a tsh. enyém 5,6 volt mikor nézték, szóval nem sokkal van a referenciatartomány fölött.

2012. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom hova valósi vagy, de a SOTE I. ajánlom neked a genetikát. Ott is Dr. Csaba Ákost. Nem fizetős. Amikor és amennyit gondolsz adsz neki. De nem kér. Nagyon lelki ismeretes orvos a csórókat is úgy kezeli, mint a péndzest. Én 100km utaztam, hozzá, mert gerincműtét után derűlt ki a baba és sok rtg is volt. Ja én is a csórók közé tartozom.
2012. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szia! Apát kivizsgálták már?
2012. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!