Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan orvost...

Valaki tud olyan orvost pesten aki dns-tesztet vállal pesten! Mennyi pénz? Lehet anyám meg apám rokoni kapcsolatban állnak egymással! Igy nem tudom hogy a feleségemmel vállalhatunk e babát! Mi lesz ha nem lesz egézséges! Elég lenne egy vérvétel?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a szüleid rokonok, az még nem gond, csak ha elsö (esetlen második, de az már nem igazán számit) unokatestvérek vagy ennél közelebbi a rokonság.

A rokonházasságoknál a gyereknek lehet baja, az unokának már gyakorlatilag nem, kivéve, ha a gyerek házastársa (a feleséged) is közeli rokon.

2009. dec. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 inspector callahan válasza:

A Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar

Igazságügyi és Biztosítás-orvostani Intézetében végeznek ilyen vizsgálatot. Dr. Lászik András egyetemi adjunktust kell megkeresni, ő a DNS laboratórium vezetője.


[link]


(Viszont én a helyedben először egy klinikai genetikussal konzultálnék, hogy szerinte van-e veszélye a gyerekvállalásnak, és csak utána végeztetném el a vizsgálatot, ha a genetikus javasolja. 360.000 Ft sok pénz. )

2009. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először menjetek el a Gyermekegészségügyi intézetbe családtervezésre4 Ott genetikai tanácsadás is van! www.ogyei.hu

Vagy a Magzati Diagnosztikai Kp-ban egyenesen Czeizel tanár úr is segíthet.

2010. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és ha lenne egy sima vérvizsgálat hogy lehet gyerekünk.Ha a feleségemmel meg velem minden rendben van!az kb mennyi dö!Pár napom belül megvan?
2010. jan. 2. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!