Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt hüvely szárazság?...

Mensi előtt hüvely szárazság? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen még nem volt a többi mensis tünet megvan mellfájdalom mindjárt megjön érzés! Fel vagyok napok óta puffadva a méhemet folyamatosan érzem, na és ez hogy semmilyen folyásom nincs ilyen még életemben nem volt mensi előtt 2 nap van még a nem vártig! Szerintetek reménykedhetek vagy meg fog jönni? Akik mostanában nem várják tapasztalnak vmi mást amit eddig nem? Vagy akinek baba volt mensi előtti tünetei másabbak volta?
2012. ápr. 8. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia!Mintha magamat olvastam volna.Én mára nem várom és száraz vagyok,de nem is érzem úgy mintha megjönne.A melleim nekem is fájnak és mindjárt megjön érzésem van.Az előző terhességemnél meg volt folyás vizes-krémes menzi előtt.Te mire nem várod?
2012. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem 2 nap múlva nem kellene hogy megjöjjön! Nagyon szeretnénk babát! Te mikor tesztelsz majd?
2012. ápr. 8. 17:26
 3/15 anonim ***** válasza:
én is ezt érzem, nem folyik semmi, pedig aztán elég bőven szokott..kedd felére nem várom
2012. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bárcsak mindenkinél lenne baba aki most szeretne babát! Nekem ha nem jön meg addig akkor kedd vagy szerdán tesztelek ! Vagy még korai lesz akkor?
2012. ápr. 8. 18:06
 5/15 anonim ***** válasza:
inkább szerdán szerintem. mi már 15 hónapja várjuk a kis csodát..remélem sikerül nektek!
2012. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mi féléve várjuk! Drukkolok nektek!!! Te mikor tesztelsz? Majd írd ám meg! :)
2012. ápr. 8. 18:10
 7/15 anonim ***** válasza:
megírom persze :)) talán szerdán, de még nem tudom, ma kezdett el szúrkálni lent meg feszülget a mellem, majd meglátjuk mi lesz. vannak más tüneteid is?
2012. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazából más tünetem nincs álmosabb vagyok de ez lehet mástól is! Neked milyen tüneted van még?
2012. ápr. 8. 18:26
 9/15 anonim ***** válasza:
álmosság az itt is, pisilés folyton, meg szúrkál a hasam
2012. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ja írtad látom majd kiderül nem élem bele magam
2012. ápr. 8. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!