Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fura kérdés lehet, DE ha 1...

Fura kérdés lehet, DE ha 1 hónapig nem voltunk együtt a férjemmel, ez a hosszú önmegtartóztatást "megszenvedik" a spermák?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk,az előző hónapban különböző okok miatt nem tudtunk együtt lenni. Viszont babát szeretnék és a napokban van a peteérésem. Szóval a spermák nem öregedtek el vagy hasonló?

Köszönöm ha írtok,a furcsa kérdésemre!



2012. ápr. 9. 15:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Nem hiszem, hogy a párod kibírta eddig. A maszturbálást biztosan bevállalta. A fiúknál ez nem tabu, ha rájuk jön, akkor nincs megállás. Max. annyi, hogy nem mondogatja.
2012. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Még a több éves kihagyást sem szenvedik meg a spermák.
2012. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
8. osztályos biológia órán mit csináltál? mert a tananyagról gőzöd nincs....
2012. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az előzőek alapján tehát nem hiszem, hogy olyan öreg lenne az a sperma. :)

Amúgy meg nem is jó, ha sokáig tartogatja, mert a nagy izgalomtól pillanatok alatt elélvezhet.

2012. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Miért ne bírta volna ki a férjed maszturbálás nélkül? Csak a tinik között lett ekkora divat.
2012. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Értem.

Én kérek elnézést,most azonnal felfrissítem a 20évvel ezelőtt tanultakat. Cinizmus nélkül írtam.

Elnézést mégegyszer.

2012. ápr. 9. 15:46
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem csak a tinik között ekkora divat! Az ilyen dolog általában tabu téma, szóval biztos nem köti senki senki orrára, hogy mikor és hányszor önkielégít. Teljesen természetes dolog minden korosztályban, ez így van rendjén.
2012. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Számomra is hihetetlen, hogy nem elégítette ki magát.

De ha így is van, nincs káros hatása.

2012. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi!

Teljesen normális amúgy a házaséletünk, csak volt egy hosszadalmas betegsége- valószínű hogy az önkielégítés volt az utolsó ami eszébe jutott- ami miatt volt kimaradt ilyen sok idő!

Utána néztem - sajna nem a kérdésem kiírása előtt- a dolgoknak! Minden rendben van Vele (velük)

2012. ápr. 9. 16:59
 10/18 anonim ***** válasza:
Okés :) Egyébkén semmi gond nem lehet! Csináljatok sok sok gyerkőcöt!
2012. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!