Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaptam Gyno-Prevaryl (hüvelykú...

Kaptam Gyno-Prevaryl (hüvelykúpot) a nődokitól.3 nap kellett este felhelyezni. Lehet, hogy nem hatott? Vagy vissza jött a gomba?

Figyelt kérdés

A párom is kapott tablettát + kenegette magát Canesten krémmel.

A szex fáj, és egy kicsit csíp a pisi. Szerintetek nem múlt el?

A Canesten kombi (hüvelykúp) jobb lett volna? Próbáljam meg azt is?


2012. ápr. 9. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem volt elég az a 3 alkalom. Mikor nekem ilyet írtak fel, akkor 2 dobozt kellett elhasználnom, tehát 6db-ot.
2012. ápr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyet írt fel? Canestent vagy Gyno-prevarylt?
2012. ápr. 10. 06:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyno-Prevarilból írt dupla adagot, canestent még nem használtam. Vagy szokta még a Clion-D 100 hüvelytablettát, az 10 db-os, eddig az vált be legjobban.
2012. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

csak vényre lehet venni? vagy a patikában annélkül is kiadják?


Köszi a választ!

2012. ápr. 10. 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezek vénykötelesek. Megpróálhatod a canestent, de szerintem aból is vegyél dupla adagot, legalábbis én azt tenném, mert nekem az a 3 adag nem ér semmit.
2012. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. ápr. 10. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!