Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandóan viszketek lent...

Állandóan viszketek lent (nagyajkak), ha bekrémezem kicsit enyhül, de minden este előjön újra. Tutira nem gomba (most volt labor). Lehet, hogy terhességi cukor?

Figyelt kérdés

A 12. héten magas volt a 2 órás cukrom, de utána 4 hetente nézték és a többi cukorérték már jó volt, bár a 24. hét óta nem nézték....

Most a 40. héten vagyok, de már marhára aggaszt ez az állandó bőrviszketés. Mi lehet ez???


2009. márc. 1. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem toxémiától volt, de a labor ellenére is lehet gomba, vagy éppen nálad így jelentkezik, hogy hamarosan szülni fogsz!
2009. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

toxémiától???

ilyet még nem is hallottam. nekem kb. 3 hete tart már v. még régebb óta...

2009. márc. 1. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon előrehaladott a terhesség, és már nem tudja bontani a máj a mérgeket, ezért aa bőr alatt bizonyos területket okoznak viszketést, általában ha korábban jelentkezik, akkor diéta, amúgy meg a Te esetedben a szülés fogja megoldani!
2009. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de az az érdekes, h sehol máshol nem viszketek csak a nagyajkaknál....

az altesti viszketést a cukorbetegséggel láttam összefüggésbe hozni :--(((

2009. márc. 1. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
A vérvételi,laborbol és a vizeletből honnan tudod,hogy az nem gomba?Az irásodbol arra következtettem,hogy abbol szürted ki.Külömben simán lehet az sőt még bakteriális fertőzés is.A hüvelyi kenet vétel mutatja ki.
2009. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!