Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cickafark teától a peteérés...

A cickafark teától a peteérés jelei is észrevehetőbbek lesznek? Nekem se nyúlós nyák, semmi ilyesmi nem volt, szóval lehet nem is volt peteérésem.

Figyelt kérdés
Mondjuk a kisfiamnál se volt észrevehető jele az ovunak,és mégis itt nézi a tv-t 3 éves múlt. Csak a baba dolog miatt iszom. A ciklusom rendszeresnek mondható,de azt olvastam,hogy a peteérésben is sokat segít. Utána meg inni akarom a palástfű teát.
2012. ápr. 10. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak a ciklusodat állítja be, de attól nem lesz észrevehetőbb a peteérés. Ha nem vagy biztos a peteérésben, akkor használj ovu tesztet, vagy hőmérőt.
2012. ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hőmérőztem. És mindig a mensi előtt 9-10 nappal volt. Ebbe a hónapba is szépen mutatta az ovu teszt is,meg a hő is,hogy a 15. napon volt ovu,és rá 9 napra megjött. Annyi idő meg nem elég a beágyazódásra. És azt olvastam,hogy a cickafark akár előrébb is hozhatja az ovut.
2012. ápr. 10. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!