Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés lesz? Kinek, hogy...

Peteérés lesz? Kinek, hogy szokott lenni? Nyúlós nyák mikor?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban a 29. napon volt peteérésem, és 44. napra jött meg. A 27-től volt tojásfehérjés nyák, és erősödött az ovuteszt. Azelőtt pedig 30. napra és nem nagyon volt peteérésem. Sajnos mostanában össze-vissza a ciklusom.

Elkezdtem inni a cikafarkot+ szedem a Zafír barátcserjét, hátha segít, tegnap voltam a 21. napomon, és volt a nyúlós, tojásfehérjés folyás, tegnap ovuteszt negatív, ma is van, de csak ha felnyúlók mélyen a hüvelyben, már kevesebb, mint tegnap, és a ma reggeli ovuteszt is negatív. Akkor ez most csak valami próbálkozás volt? Vagy lesz peteérésem szerintetek? Hőgörbém nincs, sajnos azt nem vezetek. Mit gondoltok? Ez kinek, hogy szokott lenni?



2012. ápr. 8. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
nyulos nyakom volt 1-2 nappal elotte.érdekesnek találtam mert uh-n figyelte a dokim és azt hittem hogy már megvolt,de nem volt még ovu.
2012. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az nem baj, ha mikor pozi az ovuteszt, akkor már nincs nyúlós nyák? Erősödött a 2. csík tegnap óta, már majdnem ugyanolyan. Holnapra szerintem pozitív lesz, vagyis remélem :)
2012. ápr. 8. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!