Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasgörcs ellenére is lehetek...

Hasgörcs ellenére is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
1hete oldal szúr és görcsölget a hasam, ma meg nagyon, mintha égne...péntekre nem várom és már gyomoridegem van úgy beparáztam, h emiatt tuti nem vagyok terhes és megfog jönni...vagy még reménykedhetek?
2012. ápr. 10. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
még reménykedhetsz,de lehet csak ovu fájdalmaid vannak nekem is szokott ilyen lenni ovu után
2012. ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Lehetsz, de ne görcsölj rá! Az sosem tesz jót, sőt... Foglald le magad valamivel.
2012. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, reménykedhetsz!


Nekem a 2. terhességem pont így kezdődött.

Nagyon görcsölt a hasam, épp úgy vagy kicsit még jobban mint mielőtt meg szokott jönni. Ezért hát nem is gyanakdotam semmire. Végül csak nem jött-csak nem jött, egyik reggel rosszul lettem a kávétól és zsinórban utána a fogkrém ízétől is... na ez már gyanús volt. Még aznap teszteltem egy gyönyörű pozitívat.


A tesztelésem másnapján rettentően elkezdtem görcsölni, nagyon megijedtem hogy baj lesz, ezért s.o.s.-ben rohantam a dokim magánrendelésére hogy azonnal nézzen meg. Ő nyugtatott meg hogy ilyenkor ez teljesen normális hogy ennyire fáj, hisz tágul a méhem, a méhszalagok stb. szóval elmagyarázott ám nekem ott minden a-tól z-ig, de én csak úsztam a boldogságtól és annyit tudtam felfogni hogy MINDEN RENDBEN! :-)


Szóval ne izgulj, mert MINDEN RENDBEN! Reménykedj, és nagyon várom hogy beszámolj pénteken vagy szombaton ha tesztelsz! :-)

Megy a drukk ezerrel!

2012. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is mikor terhes lettem rendesen görcsölt a hasam,folyamatosan a wc-re járkáltam mert mindig úgy éreztem hogy megjön.Aztán csak nem jött meg 3nap késés után erős pozit teszteltem.De ne idegeskedj mert nem tesz jót.És tényleg ne görcsölj rá.Persze könnyű mondani de én is így voltam.Mikor egyfolytában azon agyaltam hogy megjön e,akkor nem sikerült.Mikor meg már úgy voltam vele hogy úgyis megjön akkor meg azon lepődtem meg hogy nem jött meg.9hónap után sikerült nekünk is.
2012. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Olyan aranyosak vagytok, jó ezt olvasni, vissza adtátok a reményt:)))))

Pénteken írok, remélem csupa pozitívat:)

2012. ápr. 10. 15:12
 6/12 anonim válasza:
Én ebben a helyzetben vagyok mint te!Drukkolok neked,én szombatra nem várom ,és én is görcsölök már 1-2 napja és barnázom is.Állítólag ez lehet jel.Majd írd meg ,hogy hogy sikerült!sok sikert
2012. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szia! Rendben megírom!:)

Remélem jó hírekkel szolgálhatok majd, és Te is:)

Mindenképp szorítok!:) Már alig várom a pénteket:)

2012. ápr. 11. 09:07
 8/12 anonim válasza:
6/7 Nekem sajnos nem kell már várnom mert megjött:(neked reméljük nem fog.Majd írd meg.sok sikert!!
2012. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom nagyon, de ne keseredj el, lehet, hogy következő hónapban sikerül!!!!! Majd írd meg!

Egyébként én most csináltam meg a tesztet, mert nem bírtam várni és sajnos negatív lett!!:(( görcsöl is a hasam, félek, hogy megjön, de még nem, így van remény! Köszi a bíztatást és szorítok, hogy mihamarabb összejöjjön Neked!!

2012. ápr. 12. 09:35
 10/12 anonim válasza:
6/7 Hogy állsz?megjött?remélem nem
2012. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!