Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek volt olyan, hogy...

Nektek volt olyan, hogy annyira azt éreztétek, hogy terhesek vagytok, hogy tüneteket produkáltatok és a teszt ellenére sem akartátok elhinni, hogy nem vagytok terhesek, mert meg voltatok győződve róla?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

hittem a negatív tesztnek, rájöttem mennyire szánalmas vagyok :(


Ellenben mikor 3 hete pozitívat teszteltem, akkor meg azt nem akartam felfogni.

Megjegyzem, még a mai napig sem :)

2012. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudod azt mondják amíg nem jön meg van remény!

Hát ez csak a rágörcsölés mentsvára!

Szerintem ha egy teszt pl mensi után 5 nappal negatív az akkor negatív mindegy hogy ki mit hisz!

Nagyon szeretnék babát,volt már hogy meg voltam győződve róla hogy terhes vagyok..hát nem voltam!Most is késik a tesztek negatívak de eszembe sincs hogy terhesnek higgyem magam!

Szerintem ettől csak megkattanni lehet,és ez nem feltétlenül tesz jót a párkapcsolatnak vagy a házasságnak!:)

2012. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor volt ilyen (egyszer), amikor még nem terveztük a babát (harmadikat), és nagyon féltem, hogy pozitívat tesztelek. "Tüneteket" véltem észlelni, ezért teszteltem, de még a menstruáció előtt (megjegyzem mindhárom gyerekemmel már a menstruáció előtt pozitívat teszteltem), úgyhogy én azért nagyon megkönnyebbültem akkor, de igazán akkor hittem el, amikor meg is jött...
2012. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

IGEN! SAJNOS!!!


A mindig óramű pontossággal 28 napra megjövő menzeszem, még a 35. napon sem volt sehol. Hánytam, émelyegtem, a mellemim úgy fájtak hogy oldalra sem bírtam feküdni.

Azon a héten orvoshoz kellett mennem, mert már várt és nem is akartam lemondani. Gondoltam ha már ott vagyok megemlítem neki mi a helyzet.

Azt mondta gyorsan nézzünk meg hüvelyi uh-on. Oké.

Láttam az arcán hogy felcsillant amikor azt mondta ő még nem akar semmit elszólni, de a hosszú-hosszú évek tapasztalata és a rendkívül vastag méhfalam azt mondatja vele hogy ez bizony nagyon korai terhesség.

DE! Még ne éljem bele magam, mert ugye egyértelműen még nem látta, de azért ez a vizsgálat és a tüneteim adnak erre bőven okot..

Azt mondta 5 nap múlva csináljak tesztet.


Képzelheted.. szárnyaltam ki a rendelőből...

Megcsináltam később a tesztet, nem is egyet, hanem jóval többet. Mind negatívot mutatott. Biztos voltam benne hogy a tesztek rosszak.

Viszont:

2 nap múlva rendesen megjött... Mintha mi sem történt volna.

2012. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem mindig az volt, hogy arra számítottam, hogy negatív lesz és a tünetek ellenére sem vagyok terhes.


Ha meg pozitív lesz, azt viszont már nem fogom elhinni...

2012. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!