Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek hogy nem fog...

Reménykedhetek hogy nem fog megjönni?

Figyelt kérdés
Hétvégére nem várom. Nem szoktam görcsölni , egyedüli dolog ami megelőzi a menstruációmat az a fejfájás. Lehet akkor most is meg fog jönni, mert elkezdett fájni a fejem? Ma egy kicsit barnázok is, ami máskor nem volt, tegnapelőtt pedig egy kis vér volt de nagyon kevés. Vajon mi lehet ez?

2012. ápr. 10. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem ez mindig menzibe végzodott:(nem feltétlen hogy neked is megjon?!
2012. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Sajnos múlt hónapba nekem is így volt,hogy barnáztam.Már teljesen beleéltem magamat, de végülis megjött.De első terhességem jele ez volt,menszesz helyett 1-2 napos barna kevés folyás.szerintem reménykedhetsz.Én is ugyanígy vagyok most is.Nem várt előtt 4 nappal,vagyis mint te én is hétvégére nem várom ,barnázok egy kicsit,és menszesz görcseim vannak.Drukkolok neked is, hogy sikerüljön!
2012. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Második: én is drukkolok neked, és írd majd meg hogy mi lett:) Mikor tesztelsz?
2012. ápr. 10. 17:13
 4/14 anonim válasza:
Nekem ha nem jön meg jövő héten se én csak akkor tesztelek.Nem jó hamar tesztelni mert akkor csalódás:(Te is írd majd meg,hogy alakulnak a dolgok.Remélem siker lesz:)
2012. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Második vagyok.Sajnos most jött meg.:(:(Neked?Drukkolok,hogy neked ne jöjjön a nem várt!
2012. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom:( De hátha a következő sikerül. Nekem még nem jött meg és remélem nem is fog. Annyira nem erős a fejfájásom mint szokott, és most ma mintha mellfeszülést éreznék, meg puffadt vagyok. Igaz a puffadás menszi előtt meg szokott lenni, de a melleim azok nem szoktak feszülni, így még reménykedem.
2012. ápr. 11. 20:14
 7/14 anonim válasza:
Majd a következő hónapba:)Nagyon rukkolok neked,h baba legyen!!!!!!!!!!Majd írj
2012. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
2. Hogy állsz megjött?remélem nem
2012. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem nem jött még meg, és vagy szerdán vagy pénteken csinálok tesztet, lehet mindkét nap fogok.
2012. ápr. 16. 16:53
 10/14 A kérdező kommentje:
Ma megcsináltam a tesztet, ami nagyon halvány pozi lett, 2 nap múlva megismétlem :) Remélem erősödni fog.
2012. ápr. 19. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!