Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most vagyok a 11. DPO-n, ma...

Erus76 kérdése:

Most vagyok a 11. DPO-n, ma reggelre lett egy kis barnázás, picit fáj a hasam, április 2-re nem várom. Reggeli hőm 37 volt. Reménykedhetek még?! Tesztet még nem akarom ellőni.

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
igen a hőd alapján reménykedhetsz! szurkolok
2012. márc. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszike! :-)
2012. márc. 31. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:
A barnázás lehet a beágyazódás jele is. Nálam mind a két gyereknél barnázás volt! Reménykedjünk!!! Teszt eredményét várjuk!!!!!!
2012. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megírom feltétlen, csak annyira türelmetlen vagyok! :-)
2012. márc. 31. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a mensi előtti pecsét mindig mensit jelzett. Terhes meg még nem voltam, így nem tudom.

A hő az meg természetes, hogy ilyen szépen fent van, nekem is így szokott lenni, de nem kell még ebből egyből terhességre gondolni. Majd ha késik, és ezek vannak, na az már gyanús lenne!

2012. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!